Kocamla severek evlendik ama tereddütlerim var:( lütfen detaya gelir misiniz:(?

Gizli Üye
Kocamla gorucu usulu birbirimizi begendik ve Şu an bi yildir nisanli 1 aydir evliyiz yeni. Kocam cok iyi kalpli biri ben 19 o da 28 yasinda. Ama malesef aile baskisi altinda buyumus biri cok annecil biri cikti:( hesabi herseyi annesinin elinde. Annesiyle ufak tefek sorunlar yasadik yasamaya devam ediyoruz. Ben o kadini sevmiyorum. Kocama hep ayri eve cikalim ben senin annenle yasamak istemiyorum dedim. Konuyu ayriliga kadar getirdi. Sonra ablasiyla konustu benim gorumcemde konuyu cook farkli yerlerden goturdu beni kotu gosterdi. Sonra eve gittik kocam sinirliydi annesi de gorumcemle konusuyodu iceri girdim bagirdi cagirdi bana sen yaramazsin soylesin boylesin dedi kocam da ayni laflari tekrarladi ve dovdu beni😓 ben cok agladim afedeesiniz bu kadar aptal olmamasi lazimdi cok ofkeliydi evden cik simdi hemen busuru sey soyledi sonra gorumcem benle konustu ortaligi yumusatmaya calisiyo g. Zekali kocam da annesinin dibinde oturdu annesinin laflarini tekrarliyo ben cok ezildim o gun. Sonra bi sekilde kocam gonlumu almaya calisti bi aydir evliydik millet ne soyler diye kimseye bisey demedim simdi aradan 2 ay gecti ama daha unutmadim o gunu kendimi ezmeyi asla sevmem simdi kayananamin gozunde ve gorumcelerimin gozunde kocam tarafindan ezilmis gibi. oysa bu olay bana cok ters bisey kocam boyle olmamali benim gibi ayaklari ustinde duran kimseye muhtac olmayan biri olmali ben Şu an bunu aglayarak yaziyorum ona karsi cinsel yondende zevk almamaya basladim biraz sogudum sanki ama o beni seviyo kocam bikeresinde de gitti onun yataginda uyudu annesinin. Kafam cok bulanık:((
Kocamla severek evlendik ama tereddütlerim var:( lütfen detaya gelir misiniz:(?
39
7
Görüşünü yaz