Türk kadını neden güçsüz ve aciz görülüyor?

Gizli Üye
Türk kızı sürekli dışarıya bağımlı davranıyor. Genç kızsa ev işlerinde sadece hamaratlık meselelere yardım ediyor. Çok basit olduğu halde asla ampul takmıyor. Beceremeyeceğine inanıyor! Bilim öğrenmiyor. Okuyacaksa sanata veya sözel bilimlere yöneliyor. Sürekli bir şeyler istiyor. Bana şu elbiseyi alın bana şu tatlıyı alın diye naz çekip tatlı olduğunu zannediyor. İstediği neyse kendisi de alabilir yaptığı tek şey kendini aciz göstermek. Sevgilisi olunca her işini ona yaptırıyor. Sürekli acıtasyon yapıyor. (uf parmağım uf olmuş). Dilenci gibi dolanıyorlar. Canımı asıl sıkan mesele siz böyle olmamanıza rağmen. artık bunun normal görülüp size de öyle davranılması.
Bir işin ucundan tutmak istiyorsun. Aman sen bırak erkekler yapsın. Biriyle dostça konuşmak istiyorsun. Aman sevgilin kızmasın ( lan sevgilime ne ki. Ayrıca sanane sevgilimden köpek ben rahatsız oluyor muyum bir sor önce). Aklından geçiriyorsun (canım da şunu çekti) yanlışlıkla ağzından çıkıyor. Hemen biri atlıyor hemen alayım sana. Alma kardeşim ben alırım kendime.
Güncellemeler:
7 ay
Bu kadar ağırınıza neden gidiyor ki. Hepimizin bildiği gerçekleri neden yok öyle bir şey diye reddediyorsunuz? Var öyle bir şey. Çoğunuz da öylesiniz biliyoruz
Türk kadını neden güçsüz ve aciz görülüyor?
6
3
Görüşünü yaz