Kıyafete karışan erkek kişisi karışmayı bırakır mı?

marionunkelebeği
Aslında soru başlığına kendi cevabım hayır. En başta karışmayıp sonradan askılı ve diz üstü etek giyme diyen bir sevgilim var kısa kollu ve diz altı giyecekmişim, öyle giysem nolurmuş. Kendisi doğulu, orada büyümemiş oraları gidip görmemiş bile ama oranın kültürüne sahip bir ailesi var. En baştan sorduğumda bunu kimsenin sorun etmeyeceğini söyledi buna inanarak ilişkiye başladım şu an öyle söylemediğini iddia ediyor. Neymiş efendim evlendikten sonra akrabaları tarafından dedikodu laf söz olurmuş, kendisi de kıskanıyormuş hatta “sevdiği kadının orasını burasını göstermesi onu rahatsız ediyormuş”. Bende nerde ne giyileceğini bir kadınım kendimi güzel yetiştirdim aileminde katkısı büyük tabiki. Bugüne kadar kimse bana karışmadı ben hep yerimi bildim. Ortak çözüm sunmamı istedi ailenin yanına gelirken tabiki saygımdan ötürü dikkatli olurum ama dışarıdaki hayatıma kimse karışmamalı dedim. Buna da yanaşmıyor ille de benim dediğim olacak modunda takılıyor beni de bırakmıyor çok seviyormuş kaybetmek istemiyormuş böyle güzel giden ilişkiyi ben onun her şeyiymişim benim gibi birini bulamazmış. Ama sevgi için de fedakarlık yapılırmış bu bana fedakarlık gibi gelmiyor açıkçası. Bana göre rahatsız edici giyim tarzım yok olsa adamı da anlamaya çalışacağım yaşadığımız şehirde bacak görünce cin görmüş gibi bakıyorlar mini etek, şort falan rahat giyilmiyor bende giymemeyi tercih ediyorum kendi rahatım için diz üstü dediğimde abartılı bir şey değil veya ip askılı normal ip askılı işte yahu. Ne yapacağımı bilmiyorum bana bir yol bir fikir sunabilecek bir bey veya beybi var mıdır?
Kıyafete karışan erkek kişisi karışmayı bırakır mı?
10
1
Görüşünü yaz