Erkek arkadaşım evlilik baskısı kuruyor?

Gizli Üye
Bizim yaklaşık 10 aylik bir beraberliğimiz var çoğunlukla ayrı sehirlerdeyiz ben 2 ayda bir git gel yapıyorum cok fedakarlık yaptım bu zamana kadar. Aramızda ciddi bir statü farkı var yanlış anlamayın küçümseme amaçlı demiyorum gel git ben yapıyorum hep neyse ben yoruldum benden 2 yas küçük ergen bir çocuk gibi inatlaşıyor kendini sürekli haklı çıkarıyor. Daha hangi mesleği yapacağını bilmiyor ucuk hayaller peşinde benim mesleğim var ama atanmayı bekliyorum evlilik diyor sürekli onay almayınca baskı yapıyor iğneliyor ama daha işi gücü olmayan bir adamla neden evlilik düşüneyim daha okuyor ben mezunum benim fikrimi almadan hayaller kuruyor ben şartlarımın altında yaşayacaksam niye evleneyim ailemin benim icin biriktirdiklerini elimin tersiyle itmemi istiyor nerdeyse annemin babamin mesleği ve statüsü ile övündüğünü bile gördüm arkadaş ortamında bazen çıkarı mi var diye de düşünmeden edemiyorum çevremdeki herkes birak aptal misin niye kendini kısıtlıyorsun diyor onun icin ama yapamıyorum da bir yandan bitirmek istiyorum bir yandan da yapamıyorum bu beni tüketiyor siz olsanız napardiniz?
Erkek arkadaşım evlilik baskısı kuruyor?
5
4
Görüşünü yaz