Aşık mı oldum :( ?

+5Xper
Gizli Üye
Merhaba. Geçenlerde ilk defa dershaneye başladım ama pek sevilen biri değilim nerdeyse arkadaşım yok. Dershanede beklediğim gibi herkes tanıdık birbiriyle ben zaten geç başlamışım bide üstüne okulumdan kimse yok. Sadece bir kız konuşuyordu arada. Sonra bir gün herkes gitti benle o kaldık bayaa konuştuk falan sonra bu haftada 2 kere olmaya başladı. Saatlerce konuşup yürüyorduk. Bir gün bana neden başkalarının yanında konuşmuyorsun dedi. Bende işte alışık değilim falan dedim. (bundan önce benim arkamdan kalkıp sınıfın diğer ucuna giden kendisiydi). Bu arada dershanede mezunlar dahil herkesten üst düzeydeyim yani derslerim iyi. Neyse işte buna dersle ilgili bir şey anlatıyorum her şey iyi güzel gidiyordu. Ama geçenlerde kendi okuldan biriyle konuşmaya başladı. Normalde hiç takmam ama bana batmaya başladı nedense sorsanız neden cevabım yok... Ona soru sormaya başladı sonra şu aralar günde 1 kere konuşuyoruz bide bana konuşmuyorsun demişti. 3 gündür dershaneden çıkınca hemen sabah olsun diye acı çekiyorum. Oraya gidince benle değilde başkasıyla konılunca yine acı çekiyorum. Tüm günüm ıstırap gibi geçiyor. (bu arada çocukluğumda tek büyüdüğüm için asosyal duygusuz sayılabilecek biriyim yani normal değil benim için bu) internette okuduğum kadarıyla bu aşkık olma belirtisiymiş. Bende bir sorayım dedim. Aslında asıl amacım bir şeyle uğraşmak :) not: bu bakışmalar günde 25 30 kere oluyor gibi
Not2: onun yerine başka bir kız geldi bende ona inat o kız ne sorsa çözüyorum konuşmuyoruz ama inat işte
Okuyanlara teşekkürler
Not 3: Bu diye yazdım çünkü ne desem bilemedim yoksa saygım sonsuz kendisine
Güncellemeler:
6 ay
Önemli bir noktayı atladım bu kızı önceden görmüştüm sevgililerini falan da tanıyordum en başta ondan kaynaklı bir soğukluk vardı. Isıtıp soğumaya bıraktı beni:)
Aşık mı oldum :( ?
3
2
Görüşünü yaz