Kadınların para beklentisinden bıktım ne yapabilirim?

Gizli Üye
Öncelikle param var. Yok değil yani var, bayağı var, ayda 8 çekirdek aileyi geçindirebilecek derecede para kazanıyorum, ama kadınların beklediği tek şey para ve ben bundan şikayetçiyim. Varsa para yoksa para. Para. PARAĞĞĞAAA. Bu durum psikolojimi bozdu. Tecrübelerimden ötürü her kadını satın alınabilecek eşya gözüyle bakıyorum çünkü cebimdekileri ve banka hesabımı gördüklerinde çok değişiyorlar. Artık gördüğüm her kadına "şunu kaça yaparsın?" diyorum ve inanmadıklarında elimi cebime atıyorum. Başta tersleyip aşağılıyorlar ama sonra peşime takılıyorlar koşuyorlar saplantı yapıyorlar ve parayı koklatıp onlara vermediğimde de aşağılamaya devam ediyorlar. Ama peşimde koşup beni etkilemeye çalışmaktan asla vazgeçmiyorlar, sürekli arıyorlar yerimi soruyorlar vs.. Yahu hiç mi değişik kadın yok bu dünyada? Beni kazandığım paralar haricinde sevecek kadın nereden bulacağım? Birine yüz verirsem param bugün var yarın yok. O yüzden suyunu çekince terk edeceği kesin. Öte yandan Türk lirasının değeri o kadar düştü ki bu kazandığım paralarla yurtdışında bile adamakıllı yaşayamam. Zira çevirince çok komik rakamlar çıkıyor ortaya.
Kadınların para beklentisinden bıktım ne yapabilirim?
13
11
Görüşünü yaz