Umursamaz erkek nasıl biraz daha düzeltilir?

Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba benim 1 buçuk yıla yakındır güzel giden bir ilişkim var. Sevgilim en başından beri karakteri gereği umursamaz biriydi. Ben buna alışarak yürüttüm bunca zamandır. Zaten vıcık vıcık bir sevgi kelebeği değilim yani. Ama oyun bağımlılığı vardı hep pubg gibi. Eskiden takılmazdım ama şimdilerde aşırı oynuyor. Zaten çok sık konuşan insanlar değiliz iyice aramamaya başladı. Ben şu an tatildeyim 30 gündür başka şehirdeyim. Tabi bu süre öncesinde o böyleydi buluşunca falan aşırı iyiyiz ya da ona karşı güvenim tam ama bu umursamaz tavırları ilişki ilerledikçe daha da arttı. Ona güvenim tam bu konuda eminim oldukça. Ama hani yay burcu karakteri de aşırı ketum. Bana aşık biliyorum bunu ama biraz daha ilgilensin üstüme düşsün istiyorum. 1 aydır yokum özledi baya bende çok özledim belki de ondan biraz daha içine kapandı hani yokum diye. Oyun oynuyor hep ya da uyuyor. Sorunumuz hep beni ihmal etmesiydi zaten. Çözüm önerileriniz nelerdir. Seviyoruz birbirimizi ve yapıcı olmak istiyorum. Cinsel şeyler tam olarak yaşanmadı bakireyim bunu da yazayım. Ama yetiyordu ikimize de yaşadığımız şeyler. Evden çıkmıyo şu an cinsel olarak da eksik bıraktım onu belkide biraz daha umursamazlaştı.
Umursamaz erkek nasıl biraz daha düzeltilir?
2
1
Görüşünü yaz