Neden nisanlisindan ayrılmıs sizce ne yapmalıyım?

Gizli Üye
arkadasimla o gece bara gitmistik o icerken almak istedim onu ictikce iciyodu kola ictigimi hatirliyorum sabah kendimi o zengin yakisikli yalan degil yataginda buldum beni hamile birakti 😔ona cok bagirdim neden bana bunu yaptin diye sonra terketti bende seni istemem zaten dedim kizim dogdu ailem ölmüstü kimsenin olmadigi issiz bi yerde yasiyoduk neyseki kizimi dogurdum 3 yasina kadar getirdim kizimi emdrken kapi caldi o geldi

cok pismanim diyor uyuyamiyorum 1 haftadir bizde kaldi kene gibi yapisti gitmiyorda istemiyorum seni dedim ona ben baska bi kadin istemiyorum hep benim bi cocugum var

bende ona o cocuk senden degil dedim delirdi benden dedi kizim gece benim yanimda uyuyoken gogsumu acik birakip gitmis onun yaninda uyumus hemde nasil sarilmis gozumden yas akti

surekli kizim simdi onunla uyuyor ve bu durum benim sinirimi cok bozuyor oda surekli guluyor kizim gibi sende beni affedeceksin diyor simdi degilse bile bi gun o yataginda birlikte uyucaz diyor anca ruyanda gorursun bende dedim
Güncellemeler:
6 ay
nisanlisi surekli mesaj atiyor o kizda ne buldun he o yazmis benim cocugum var seni istemiyorum o kiz dedigin benim karim bebegimin annesi yazmis neden yalan soylemis kiza ben onun karisi degilim ki
Neden nisanlisindan ayrılmıs sizce ne yapmalıyım?
0
2
Görüşünü yaz