Kendimden 3 yas buyuk bi kadinla evlenmeme annem karsi cikiyor nasil ikna edebilirim?

Gizli Üye
Merhaba bi kizla tanistim sosyal medyadan, kizi uzaktan taniyorum yuzyuze cok gordum ama tanismiyorduk o beni fark etmemisti bile cok guzel bi kiz yani ne yalan soyleyeyim bana cevap verebilme ihtimali bile yoktu yazdiktan tam 1 ay sonra cevap verdi kiza bi bakan bidaha bakar o derece
Adini biliyordum sadece ne yasini, ne yasantisini bilmiyordum kiz 29 yasinda 3 kasimda dogum gunuymus, ben tabi sok max 25 falan saniyordum daha önce Nisan atmis 8 yildir birlikte oldugu biri varmis, calisiyor uzun suredir arabasi var benim yok mesela :/ama sikinti olmaz sanirim bende calisiyorum lazim degil diye hic almayi dusunmedim kiz benim yasimin 26 oldugunu duyunca sanki biraz uzaklasti gibi geldi ona resmen asik oldum, bir kez disarida gorustuk sadece beni gorenlerde 32 33 yasinda sansada degilim iste 😐
Anneme evlenmek istedigimi soyleyince benden 3 yas buyuk diyince hemen cok sey yasamis olabilir oglum dul mu falan dedi anneler iste. Benim bu zamana dek hic sevgilim olmadi 26 yilda sevdigim biri cikti karsima onu kaybetmek istemiyorum. Sizce hem annemi hem kizi benimle evlenmeye nasil ikna edebilirim onu cok cok seviyorum inanin hayallerimdeki kadin rahat 3 5 gomlek alttayim ben ondan fiziksel olarak arkadaslarim bu sana bakmaz dedi kafam cok karisik.
Kendimden 3 yas buyuk bi kadinla evlenmeme annem karsi cikiyor nasil ikna edebilirim?
3
4
Görüşünü yaz