Mahkemeden anlayan var mı ya da avukat tanıdığınız ya da avukat olan?

Gizli Üye
Bi suçtan beraat ettim benden şikayetçi kişiler ile de uzlaştım fakat aradan bi hafta sonra başka bir savcılık dosyamla ilgilenmiş ve istinafa göndermiş ve demişki şikayetçilerle uzlaşsa bile suçu işlemiş demiş şimdi dosyam istinafta sonuç ne olur beraat kararı kesin bozulur mu? şu an dosyam istinafta gözüküyor bu sureçte ne olur tekrar mı duruşma olur? Sonucta karşı tarafla uzlaştık? Savcı niye karara itiraz edıyor? şu an bölge adliye mahkeme si açılmış fakat duruşma falan yazmıyor sizce ne olur? şu an dosya istinafta yazıyor ve bölge adliye mahkemesi diye yazıyor fakat duruşma yazmıyor duruşma olurmu? Arkadaşlar kamu davası zaten 15. agır ceza mahkemesi sacma sapan yorumları kaile almıyorum? Allah kimsenin basına vermesin arkadaşlar bu psikoloji ile yaşamak İki tane aynı tür suçtan dosyam var ilk dosyamın duruşması gercekleşti kişiler ile uzlaştık ve beraat kararı verdi hakim fakat bir savcı istinafa vermiş beraat kararına itiraz ediyor sonuç ne olur ikinci mahkeme de iki ay sonra o kişiler ile de uzlaşıldı yani mahkeme günü şikayetçi olmayacaklarını söyleyecekler? Lütfen yardımcı olmayacaksanız yazmayın 🙏🙏?
Mahkemeden anlayan var mı ya da avukat tanıdığınız ya da avukat olan?
8
0
Görüşünü yaz