Kuzen ile evlenmek bilimsel ve sosyal olarak yeri nedir?

Gizli Üye
Ben 23 yaşına giricem 29 yaşında kuzenim var iş hayatında başarılı olmasına rağmen bekar , hatta uzun ilişki dahi kuramiyor
Ben bu kuzenimden fiziksel olarak çok etkileniyorum bir çok erkek begenmeyecegi bir tip ama ben deli oluyorum
Normalde başka şehirde, buraya kalmaya geldiler hadi gezdir ablani falan deyince çıktık gezdik , hani hep birbirimizi tanirdik ama teke tek konuşmayınca olmuyormuş
Orada bir etkileşim oldu. aslına bakarsak hayalimdeki tıp gerek vucudu gerek ailesi kültürlü okumuş oluşu
Ama akrabayiz işte
Güncellemeler:
6 ay
Uzun uzun her türlü konudan sohbet ettik o bana şaşırdı ben ona , araba sürerken ben onun bakışını hissettim cafede otururken ben onu suzdum Ama biliyorum konuştuğu biri var ve ben yedekteyim Aklı başında okumuş bir insanım oda öyle ama şöyle de bir durum var cidden hayalimdeki kadın o , o mükemmel profil Şimdi geri döndüler ne yapsam bilemedim ama olay bu şekilde
6 ay
Nilgün Marmara nin dediği gibi şte bu kadar basit her şey, anlaşılamamak birbirine en yakın iki insan arasındaki derin bir uçurummuş. meger bunca yıldır aradığım o mükemmel profil yanibasimda yaşıyormuş da farkında değil misim , Olay çok uzun olduğundan olabildiğince kısa ve basit anlatmaya çalıştım affola Muhtemelen şu anlık en azından beklicem ileride bir ışık gelirse neden olmasın herkes de çocuk yapmak zorunda değil esirgeme kurumu kimsesiz canlarla dolu
Kuzen ile evlenmek bilimsel ve sosyal olarak yeri nedir?
6
5
Görüşünü yaz