Eski sevgilisi nişanlandı diye mi olamadık 😔 YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÖNEMLİ 😊🙏?

Sudebulttt
Ünide benden hoşlanıyordu. Tanışmıyoruz bile. Kendini bana fark ettirmek için uğraştı. Ortak aldığımız ders vardı farklıydı sınıflarımız ve sadece okula o ders için geliyordu. Öyle güzel bakıyordu ki bana öyle mutlu oluyordum ki ama gelip konuşmadı hiç. Kıskandı kızdı güldük ama hiç konuşmadık. Gidip konuştum gözlerimi geçtim yüzüme bile bakamadı ben sana bakmadım ki yanlış görmüşsün dedi. Mezun olduk bitti dedim. Sonra merak ettim araştırdım kimdir diye ve lisede zamanından olan uzun bir ilişkiden ayrılmış 3 yıl sevgililermiş. Konuyu kapattım. Tam bir yıl sonra beni özelden aradı heyecanlandı sesi titredi. Yine ağladım zırladım ama unutmaya çalıştım geri. Sonra karşılaştık onun çalıştığı yere gitmişim yine bana öyle baktı heyecanlandı bi görseniz mosmor oldu. Yine ümitlendim yine olmadı. Ve bugün öğrerdim ki eski sevgilisi geçen hafta nişanlanmış. Bunla bi ilgisi mi var yoksa sevgisi sevecek kadar değilde bakacak kadar mı bilmiyorum. Tek bildiğim şey bişeyler var aramızda ama olamıyoruz o istemiyor ya da sorum size kendinizi onun yerine koyarak cevaplamanız neden olamıyoruz sizce?
Eski sevgilisi nişanlandı diye mi olamadık 😔 YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÖNEMLİ 😊🙏?
5
2
Görüşünü yaz