Korumacı Baba Tavırları?

Gizli Üye
Merhaba
Sizinde benim gibi bir babanız var mı geçen gün Instagram hesabımı inceliyordu tek tek takip ettiklerimi beni takip edenleri fotoğraflarımı beğenenleri annem ile içeride otururken yapmış bunu annem odama geldi söyledi baban senin hesabını inceliyor haberin olsun diye biraz tırstım yanii
Hemen çıkarabildiğim kadar erkeği çıkardım neyseki babam incelerken telefonu çaldıda o gün bir daha bakmadı hesaba
Aradan bir kaç gün geçti annem yine kızım baban senin hesabını inceliyor kimleri takip ediyorsun hepsinden haberi var diye hatta geçen gün anneme demiş bu ne böyle serseri dolu hesabı diye. Niye böyle yapıyor babam anlamıyorum ayrıca serseri falan da yoktu yani öyle şimdi herkes birbirini ekliyor Instagram dan takipleşiyoruz haliyle kız erkek arkadaş olarak artık normalleşti bu zamana göre ama babama göre hiç normal değilmiş yani yanlış bir şey yapmıyorum ama mecburen babam kızar diye hepsini çıkardım yani onun açısından da haklı bilmek istiyor ne yaptığımı arkadaş çevremi falan ama bazen bu hareketleri biraz sıkıyor beni ay napicam ben hesabımdaki bütün erkekleri tek tek çıkardım onun yüzünden kimse kalmadı hesapta baya sildim yanii babamın yüzünden babamı mı engellesem napsam ınstagram'dan da böyle davranmasa napıyım sizcee
Korumacı Baba Tavırları?
2
3
Görüşünü yaz