Detayları okuyup cevap yazar mısınız saçma gelebilir ama bu duruma tahammülüm yok?

Gizli Üye
4 yıllık bir ilişkim var 2 yıldır nişanlıyız. Nişanlım önceden wp profil resmine ikimizin resmini ve duruma tarihimizi yapardı ve 4 yıldır hiç kaldırmadı. Ben bazen kendi resmimi koydugumda kızardi bende tekrar ikimizin resmini koyardım ama o artık ne olduysa yıllar sonra hem kendi resmini koyuyor hemde durumu kaldırıyor koy dediğimde bana kızıyor karışma ben böyle istiyorum diyor. Birşeyler mı karıştıriyorsun dediğimde hayır araştır istersen öyle bsy yapmam diyor instagram ve facebook da resimlerimiz herşey duruyor ama wp de herşeyi kaldırıyor ve yüzüğü de takmıyor yüzük konusunda da devamlı tartışıyoruz kızınca takıyor bi kaç gün sonra yine çıkarıyor neden diye sorunca bi sebep yok diyor. Belki size ufak tefek sorun gibi gelebilir ama 4 yılın ardından böyle yapmasi çok moralimi bozuyor bunu ona söyleyince moralimin bozulması bile umrunda değil tam tersi üste çıkıyor gelme üstüme başlama yine gibi laflar diyor neden böyle olabilir ve ne yapa bilirim..
Detayları okuyup cevap yazar mısınız saçma gelebilir ama bu duruma tahammülüm yok?
4
2
Görüşünü yaz