Sizce beni seviyormu?

Önemli_degil100
Merhaba baya bi uzun konu ama seviyormu sevmiyomu tam emin değilim.
Ben birisinden hoşlaniyorum bana bakiyor benim önumden gecmeye calışıyor. Ve ben bunu knkama anlatim bayadır hoşlanıyorum diye knkamda herdefasında ilgi cekmeye başladı durmadan baktı falan. Cok ilgi cektiğimizi anladik zaten. Birgun kuzenimle o yaziştilar (eski arkadaşlar kuzenimle) sonrada konu bitince senin kuzenin ve arkadaşları bana durmadan bakiyolar dedi ve beni fazla tanimadan instagramdan takip etmeye başladi dedi. Ve sonra kuzenim bana yazdi. Ben zaten onu intagramdan takip ettim oda beni geri etti Bende ona yazdım "kusura bakma cok ilgi cektik birdaha bakmayız keşke seni takip ettiğimde beni engelleseydin dedim istersen takiptende cikarim falan yazdım". Sonra o aslinda diger erkekler gibi hic sert bi tepki vermedi cok iyi davrandi hmm tamam onemli degil sen takipten cikmak istiyosan cikabilirsin falan dedi bende ciktim (deli kafam)
Oda 30 dakika sonra cikti beni takipten. O gunden sonra bisikletle giden insan benimle aynı duraktan tramvayla gitmeye başladı. (Ve onu takip ettigimde profil fotosunu hemen degistirdi). Ve aslinda daha cok seyler var ama cok uzun ama benden cekiniyo. Yani simdi ben anlamiyorum acaba seviyorumu sevmiyormu?
Sizce beni seviyormu?
1
0
Görüşünü yaz