Biz ayrildik ama şimdi ne olacak?💔?

Gizli Üye
Merhaba benim esim vefat etti yaklaşık 2 yıl once bi kizim var 4 yaşında kendimde 29 yaşındayım yaklaşık bir sene once kendisiyle pembepanjurdan tanistigim bir sevgilim oldu kendisi hic evlenmemis bekar bizim ilişkimiz yaklaşık 10 ay sürdü hersey mükemmeldi fakat o beni terk edene kadar durduk yere hiçbir şeyim yokken beni terk etti artik hayatinda baskasi oldugunu ve onu sevdigini soluyor bahane olarakta ailem istemiyor ayrı dünyaların insanıyız dedi bunlar bahane 1 ay oldu Ben kendime gelemedim bende kuzenimle is birliği yapmaya karar verdim onun bulduğu biriyle sahte sevgili olup samimi resimleri yollayıp ona gönderip sonunda kiskandirmakti amacımız biz bunu yaptık ben onu hala cok sevdiğimi sölüyorum unutamadığımi sölüyorum ona eski sevgilim de artik benden uzak dur ben seni istediğim zaman ararım mesaj atma sorun oluyor neymiş cok kiskancmista sevgilisi ve seni bir ay sonra aricam dedi SIMDI SORUYORUM SIZE GONUL O KIZDA MI BENDE MI ARAYACAKSA NE OLARAK ARAYACAK BIZ NOLUCAZ?
Güncellemeler:
6 ay
Onca söz verilmislik o kadar yaşanmışlık bir ay icinde nasil yeni bir kalbe konar o kızı mi seviyor bu simdi o zaman beni neden arayacak 1 aydır her gun ağlıyorum yaa onun için;(((
6 ay
Bana diyo erkeklerden uzak dur kızına sahip çık niye bole diyo o olmayacaksa başka biride mi olmayacak yani
Biz ayrildik ama şimdi ne olacak?💔?
10
2
Görüşünü yaz