Eşimle kavga ettik?

Turnayolu
Eşimle 2 gün önce kavga ettik sebebi şu biz bundan bir ay önce kredi cekmiştik baya yüklü bir para neyse parayla araba almak istedik fakat istediğinize göre araba bulamadık vee biraz daha zamanının olduğunu düşündük eşim dışta calılıyor Asker sonra eşim bu kredi cekmenin haram olduğunu duymuş vee bana parayı geri yatıralım dedi bende tamam nasıl istersen dedim vee eşime o yüklü miktardaki parayı gönderdim 2 3 gün sonra birliğinden izin alıp dışarıya cıkıp yatıracağını söyledi bende sakın o paraya dokunma hic bir şekilde kullanma borcumuzu öde dedşm fakat eşim o parayla borsa oynamış o kadar parayı şans a yatırmış daha sonra üstünden harcamış bişeyler yemiş ben bunu duyunca cıldırdım vee bana geri gönder parayı daha sonra ödeyelim ben senden daha iyi korurum paramı dedim kavga ettik bu yüzden cünkü o paradan eksilmişti bir ara vee ben onun üstünü zar zor tamamladım kendide biliyor ben bunu ona söylediğimde bana sırtınla taşmı cektin dedi bir türlü anlatamadım ben ona cok kızgınım dünden beri telefonlarını acımıyorum işi bırakacağını söyelmiş bana mesajla cevap vermedim konuşmak istemiyorum onunla
Güncellemeler:
6 ay
Öfkem sinirim gececek gibi degil sizce ne yapmaliyim
Eşimle kavga ettik?
11
0
Görüşünü yaz