Lütfen yazın ben mi çok abartıyorum bir fikre ihitiyacım var?

Gizli Üye
merhaba arkadaşlar Ben 2 yıllık ilişkimden beni çok kıskandığı için ayrılmıştım ve bir nevi en yakın kız arkadaşımla takılıp gezmek için. onunla ayrılır ayrılmaz erkek kankalarımla barıştım ve 2 kız 2 erkek gece yarısında bir kafedeydik ve sevgilimin arkadaşlarına denk geldik sevgilimde bir hayli delirmiş falan beni aradı barışmak istedi barışmadım sonra 4 ay sonra ona geri döndüm bu süreçtede başka flörtüm vs oldu onun da arkadaş anlamında kız arkadaşları barıştıktan sonra biir gün mesaj görüm telinde bi kıza yazmış alkol alıyorsunuz oo falan diye o kızda bunun en yakın arkadaşının sevdiği kızın kankası o arkadaşını arasınlar akıllarına gelsin diye bu mesaj atmış kıza arkadaşı çekinmiş ve biz o zamanlar gece 3 e kdar konuşuyorduk bi yere gitmedi. Ben yaşattıklarımı yaşamaktan korkuyorum güvensizlik yaşıyorum. ve daha sonra bir kızı takip ettiğini gördüm ve bunun o arkadaşıda kızı takip etmiş sordum yemin ederim haberim yok vs dedi ve o gecede arkadaşı bunlardaydı. kızı ikiletmeden çıkardı ve bida kız eklemedi ama ben bu yüzden de güvensizlik yapıyorum ve ona inanmııyorum. sizce doğrumu söylüyor
Lütfen yazın ben mi çok abartıyorum bir fikre ihitiyacım var?
2
1
Görüşünü yaz