Ailem yüzünden özgüvenimi kalmadı?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar derdimi kimseye anlatamadım Bir çıkış yolu bulamadım o yüzden buraya yazıyorum ben 21 yaşındayım yorumlarınız benim için önemli ablam benden 9 yaş büyük ve evli tatilde bize geldiler eşiyle birlikte annem babam misafirliğe gitmişti ablam eşi halil kız kardeşim ve ben evdeydik bebeği ağladı ablam bebeğine bakmaya gitti içeride kardeşimi tembihlemiş git yaseminle halili içeride yanlız bırakma ben gelene kadar sakın yanlarından kalkma demiş açıkçası kıskanmış akşam oldu kardeşim bunu bana anlattı ben tabi deliye döndüm diğer gün oldu babama anlattım babam çok üzüldü anneme anlattım olmadık bahaneler ileri sürerek ablamı tuttu eşine anlattım halil abi ablam bizim için böyle demiş dedim ablama ağzını açtı gözünü yumdu senin nasıl zihniyetin varda kardeşini kıskanıyorsun diye çok kızdı benim halil abiyle muhabbetim bile yok bana öyle iftira attı sonra annem üzerime saldırdı anlattım diye üzerinden birkaç ay geçti ablamgilin durumu kötüleşti para konusunda annemde ah niye böyle oldu vah niye böyle oldu dedi bende dedimki insanın kalbi kötü olursa Allah hiçbirşey nasip etmez bana o konuyu açtı bende haklı olarak kendimi savundum ben çok uyumlu Bi insanımdır ilişkim var 5 yıllık annemin kuzeniyle bana dediği laf sen delinin tekisin dedim evlenip hadi ordan olup gidersen kurtuluruz oda geldin kuzenime çattın sen delisin ben senden korkuyorum biz amcama ne diyeceğiz şu bu oysa erkek arkadaşımın ailesi benden o kadar memnunki böyle söyledi bana güvenimi kırdı aradan bi saat geçti geçmedi babamla kavga ettiler zor ayırdım Allah kurban olduğum anında çıkartıyo daha önce aynı ablam teyzemle bir olup beni ayırmaya çalıştılar türlü türlü oyunlar çevirdiler arkamdan kıskandıkları için anneme de konuştuğumuzu söylediler bana karşı dolduruşa getirdiler annemi annemde anlamadan dinlemeden hep beni değil karşımdakini tuttu bu zamana kadar Bi çocuğun annesi babası çocuğuna değer vermezse başkaları hiç vermez benimle uğraşan herkesten rabbim o kadar güzel çıkardıki ama artık çok doldum evden ayrılmak istiyorum kaçmak istemediğim için Bi süre ayrı evde tek yaşamak istiyorum tek ihtiyacım iş bulduğum an gitmek istiyorum çok yıprandım artık sizce doğru mu yapıyorum
Ailem yüzünden özgüvenimi kalmadı?
3
3
Görüşünü yaz