Süz olsanız nasıl davranırsınz?

Gizli Üye
Eltımle kaynım bizden 2 yıl önce evlendiler ama eltım benden kucuk biz esımle unv okuduk falan geç oldu bazı şeyler.. Eltımle kaynanam akrabalar ben dısardan biriyim kaynanam eltıme kendi özel hayatını söylemıs nasıl desem kocam benimle birlikte olmuyor ben de kadınım istiyorum demıs tovbe tovbe bı gun kaynımla kaynanam otırmus ozel bısı konusuyo neyse bana eltım dedi ki yaw her gun arıyor annesı bıktım falan dedi neredeyse benim kocamı şidecek dedi dusunun buldu falan Rabbım biliyor ben hep boyle konusma yarın seninde evladın olacak dedim
Eltım turbanlı dısardan görseniz melek gibi yuzu var ama çok degısık sinsi böyle anlatamam size milletin arkasından Baska önunden Baska oynuyor
Esimin annesinı akrabalarını hıc sevmez yuzune gelince bilmem neyini yıcek neredeyse İnanın o derece çok sahtekar ben ilk başlarda çok uzuluyodum hep benim demedıgım şeyleri diyordu birilerine iftira atıyordu resmen
En sonunda kaynanam gercek yuzunu gormus
Kaynım dan pes pese 3 cocuk yaptı dusunun daha yaşı 27.. Geçen kaynanamın yanında esine senin agzına sıcarım demıs o zaman da 3. ye hamileydı kaynıma bunu defalarca soylemıs annesinin yanında o da vurmus bunları ne kaynanam ne kaynım ne eltım hıcbır anlatmadı kaynanam aralarını yapmıs bı sekılde cocuklar ortada kalacak diye
Esım ben cok uzuldum yine eltım bırseyler yaptı dayanamadı dedi bana
Ben zaten esimin dedıgı hıcbırseyı demem kimseye beni ilgilendirmez herkes goruyor onun ne mal oldugunu dedi bizimkiler nefret ediyor ama abimle 3 kız cpcugu var ortada dedi.. Size peki sorum şu zaten çok nadir bir araya geliyoruz sanki beni cok seviyor gibi mıç mıç davranıyor ben arkamdan neler dediklerini duyuyorum eltım hamileyken uzerıme yurudu ben deliyim ya uyduruyorum herşeyı diye..
Siz bu insana benim yerimde Olsanız nasıl davranırsınz
Inanın cocuklarının hep ilk yaş gunlerıne pasta yaptım hediye aldım ev aldı aynı sekılde cocuk dogurdu yanında kaldım ben anlayamıyorum nasıl davranmam lazım
Mesafeli olayım diyorum sonra istemiyor gibi anlaşılır diye korkuyorum
Süz olsanız nasıl davranırsınz?
3
4
Görüşünü yaz