Hoşlandığım kişi böyle davranıyor?

Gizli Üye
Özellikle bunun cevabını beylerden istiyorum. Birkaç kez görüştük şu an farklı şehirlerdeyiz. Ben 26 o da 35 yaşında. Görüştüğümüz zaman çok samimi davranıyordu. Ama ben duygularımı açıklayınca ki zaten anlamaması mümkün değil bir ilişki düşünmediğini ama benim çok çok iyi niyetli iyi kalpli birisi olduğumu söyledi. Sonra ben memlekete döndüm. Ara ara konuştuk. Bir ara tatile gidecek olduk planlar yaptık ama o vazgeçti bunun doğru olmayacağını söyleyerek. Ama ben çok seviyorum. Yaklaşık 1 ay kadar öncede ona aşık olduğumu söyledim. Ama hala mesajlaşıyoruz da birşey yok. Hep ben sorarsam yazıyor. Eskiden de böyleydi. Ama hep cevap verir. Ben sanırım bu ara çok alınganım kısa cevap verse üzülüyorum ona bile. 2 gün önce de dedim ki “alınır da konuşmaz diye yapıyorsan hiç alınmıyorum “dedim. O da “öyle birşey yok, öyle birşey de düşünmedim sorun yok yani” dedi. Hala neden konuşuyor madem. Neden bütün hesaplarından silmiyor. Ben çok açık konuşuyorum düşündüklerim hakkında. Ama onu çözemiyorum.
Şimdi de size soruyorum. Birine böyle davranır mıydınız. Amaç ne olabilir?
Güncellemeler:
7 ay
? ?
Hoşlandığım kişi böyle davranıyor?
1
1
Görüşünü yaz