Sizce ne amacı tam olarak ne?

Gizli Üye
4-5 aylık bir ilişkiden sonra erkek arkadaşımla ayrıldık. Daha doğrusu beni terketti üstelik benimle alakalı hiçbir sebep yokken. Bana ilişki boyunca kötü davrandı başlarda beyaz atlı prens olan adam günden güne bir şeytana döndü diyebilirim. Hiçbir ilişkimde göstermediğim toleransı gösterdim. Burnuna kadar borç içindeydi bundan ben bile utanıyorum yazarken ama cep harçlığına kadar verdim. Zor durumda diye 30 kez buluştuysak 25ini ben ödedim. Gözüm hiçbir şey de görmedi sonuçta seviyordum. Taa ki beni terkedene kadar. Maddiyatı bahane etti, eski sevgilimi unutamadım galiba dedi beni terketti. Aynı iş yerindeyiz.. ilk hafta ikimizde tanışmıyor gibi yaptık 2. Hafta bana günaydın dedi cevap dahi vermedim. Sanki kendisi bir ruhmuş ve ben onu göremiyorum da durduğu yerde biiey yok gibi davranıyorum. Mecburiyetten iş için telefonda konuşmak zorundayız. Bugün telefonda güya şaka yapıyor sesini yükseltti sen kimsin sesini yükseltiyorsun bana dedim. Sanki ilişkimşz devam ediyor gibi bağrırım dedi ben de başkasına sorarım deyip kapattım. İlişkide aynen böyle biriydi. Sürekli bana baktığının farkındayım hatta durup durmadan telefondan gülerek konuşuyor. amacı ne bu şuursuzun?
Sizce ne amacı tam olarak ne?
5
1
Görüşünü yaz