KIZ ARKADAŞIMIN GÜVENİNİ YENİDEN KAZANABİLİR MİYİM?

+5Xper
Gizli Üye
1 yıllık ilişkimiz var , ilk 5-6 ayı gerçekten davranış bozukluklarım ve kendimi doğru şekilde ifade edemediğimden de kaynaklı birçok söylenmemesi gereken şeyler söyledim nasıl güzel davranılır bilemedim onu çok değersiz hissettirdim bunu üzülerek ve farkında olarak söylüyorum. O hep alttan aldı ve görmezden geldi aslında hepsi içinde birikiyormuş bi yerde , sonra bi gün patlama noktasına geldi ve ben kendime tamamen çeki düzen verdim çünkü onu gerçekten çok seviyorum ve değer veriyorum ama bana güveni yok nerdeyse ve eskisi gibi heyecanı kalmadı en ufak bi hatamda , yaşanan tüm hatalar gözünün önüne geliyor unutamıyor doğal olarak ve kendisine soruyor ne diye devam ettiriyorum ben hala diye , ve ben sadece ona olan sevgimi verdiğim değeri hissettirmek istiyorum bana yeniden güvenebileceği inancı yeşersin istiyorum yüreğinde. Keşke şu son bir iki ayındaki mantıklı konuşmaların bana karşı davranışların en başında da olsaydı diyor. Bana karşı bi nefreti yok, geçirdiğimiz güzel günlerin hatrına ve doğru kararı verebilmek adına kesin bir şey çıkmıyor ağzından ama kendisini hazırladı gibi ve ikimiz de bu şekilde olmaktan haz etmiyoruz en çok da onu yoruyor bu durum. Güzel duyguları tekrar hissetmek hakkımız diye düşünüyor. En son geçen hafta buluştuk ve bana bakışı yanağımı okşaması o kadar içtendi ki, kendi içinde bana olan hislerini bulmaya , beni özlediğini hissetmeye çok yaklaşmış o kızı gördüm gözlerinde , ve o günün devamında annesine benden bahsetti ilk defa. İki üç gün sonra ise bi anda güzel buluşmamıza kapılıp her şey yoluna girmiş moduna girip gün içinde biraz daha zaman ayırmak istedim birbirimize diyerek hüzünlendim önceki aylardaki davranışlarıma da üzüldüm ve ağlamaklı bir halde aradım onu , halbuki gün boyu staj yapıyor meşgul ve ona rağmen elinden gelen zamanı ayırıyordu bana. Benim o yaklaşımımdan sonra gün içinde bana ayırmaya çalıştığı vakit boşa gibi geldi ve bi anda tüm yaşananları hatırlayarak kendisini çekti benden soğuk davranıyor haliyle ve ayrılık tam anlamıyla dile gelmese de gündeme geldi. O ama sorunun bu değil genel olarak benden şüphe duyduğunu güven eksikliği ve ona değerli hissettirmediğim olduğunu söylüyor sizce mümkün mü onun güvenini yeniden kazanmam ya da şu durumda ne yapılmalı sizce onu çok seviyorum gerçekten
KIZ ARKADAŞIMIN GÜVENİNİ YENİDEN KAZANABİLİR MİYİM?
2
3
Görüşünü yaz