Reddeden erkek pişman olur mu?

Gizli Üye
Selamlar, ara ara düşünüyorum da sizce bir erkek bir kızı reddettiğine pişman olur mu?

Benim hikayem söyle; kendisine açılalı 5 sene oluyor, o beni istemedikten sonra ben onu çok fazla sevdigim için ısrar ettim. Insatagramdan takip ettim, numarasını bulup mesaj attım vs. ısrar ettim yani kısaca. Bu arada sosyal medyadan tanıştığım biri değil kendisi. Arada konuşmalarımızla ve yılda bir kere falan tesadüfen karşılaşmalarımızla 5 yıl geçti aradan. Arkadaşlarından bazılarını tanıyorum, sokakta karşılaştığımızda ya da aynı ortamda bulunduğunuzda farkettim ki beni arkadaşlarına anlatmış. Sizce dalga geçme amaçlı anlatmış olabilir mi? Bu birinci sorumdu.

İkinci sorum ise, onunla en son konuşmamızın üzerinden birkaç ay geçti ve ben onu kafamdan silmek adına takipten çıkarttım. Bir ara tamamen kafamdan silmiştim ama aşk işte kolay kolay vazgeçilmiyor. Bazı erkeklerde, ondan hoşlanan bir kız onun için çaba göstermeyi bırakınca kıymeti anlaşılıyor ve kızla iletişime geçilmeye çalışılıyor. Bu kişi şimdiye kadar bir çok kızın hoşlandığı ama çoğunu reddeden bir insan. Eminim ki hiçbiri benim kadar ısrarcı olmamıştır. Mesajlaşırken biraz soguk konuşuyor ama sokakta gördüğünde bana gülümsüyor ben de umutlanıyorum haliyle. Son olarak ikinci sorum; sizce vazgeçmiş gibi göründüğümde kıymete binip, reddediği diğer kızlardan farklı olarak aşkıma karşılık bulma gibi bir ihtimalim var mı?
Reddeden erkek pişman olur mu?
6
2
Görüşünü yaz