En yakın arkadaşım manitama yürüyor ne yapmalıyım?

SerkanPire
En yakın arkadaşımın daha önce hiç sevgilisi olmadı. Zaten pısırık ve yakışıklı da değil, özgüven desen o da yok saçına wax sürecek özgüvene bile sahip değil. Toplumda kamufile olmak için o toplumun normlarını uygular. Aslında istediği yaşamın bu olmadığına adım kadar eminim. Neyse konuya gelelim benim sevgilimin en yakın arkadaşıyla bunun arasını yapmayı kafaya koydum. Sevgilime söyledim o da onay verdi. 4 lü wp grubu kurduk. Ben, sevgilim, o kız, arkadaşım. Neyse sohbet muhabbet derken benim arkadaşımın kurduğu cümlelerden benim sevgilime kur yaptığını farkettim. Neyse ben yanlış anladım galiba falan diye düşünürken benim arkadaşım dediğim çocuk benim kız gruba mesaj atınca direk saniyesinde cevap verirken diğer kızı hiç umursamıyordu bile, üstelik kur yapar gibi yazıyordu. Neyse buna dedim bu kızla sevgili olur musun falan baktım beni hiç olmadığı kadar tersledi. Ben de tabi sonrasında grubu kapattım. Şimdi kendi düşünsün ona açık açık kendi segmentinde kız getirdim istemedi. Sizce yürümüş mü benim sevgilime? Yürüdüyse ne yapmamı önerirsiniz?
En yakın arkadaşım manitama yürüyor ne yapmalıyım?
3
3
Görüşünü yaz