Sevgilime babalar günü mesajı atmak istiyorum ne yazsam?

Sevgilime gelecegin babası olacagından dolayı mesaj atmak istiyorum değişik bir mesaj olsa ne güzel olur ne yapsam? Onu çok seviyorum ve çok iyi bir baba olacağından eminim. Biraz da gönlünü hoş etmek istiyorum. :) Ne diyebilirim?

Sevgilime babalar günü mesajı atmak istiyorum ne yazsam?

1|4
125145

En İyi Erkek Görüşleri

• Gelcekteki eş adayım şididen sana babalar günün kutlama mesajı atyıorum ki değerimi iyi bil

1|0
    0|0
  • Senden çocuğum olsun istiyorum, sana hediye alabilmem için. O zaman bana bir evlenme teklifi etmeyi akıl edersin heralde dersin sonunda da. Babalar güünü hediyesi olarakta, ona bir evet cevabı yeter ;)

8|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Sevgilim gelecekte eşim ve çocuklarımın babası olucaksın çocuklarımız babalar gününü kutlarken çok mutlu ve hep beraber olucaz babalar günün kutlu olsun bla bla bla :))))

2|3
    0|0
  • ben şöyle yazmıştım geri aramayacağını sanarken aradı ve çok hoşuna gitmiş. "benim babalar gününü kutlayabileceğim bir babam bile yok o yüzden geleceğin en iyi babası olacağına emin olduğum senin babalar gününü kutlamak istedim babalar günün kutlu olsun hepsi bu kadar " :(

7|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 143

• Bu senede babalara gelmediğim için kimse kutlamayacak sanırım.

0|0
    0|0
  • Ya çok ama çok saçma be. Ne biliyorsun geleceğin babası olacağını. Yarının garantisi yok. Senin şu düşündüğünü hayata geçirip koluna hasan isminin dövmesini yaptırıp Muzaffer ile evlenenler var. Biraz düşünceli olun suyunu çıkarmayın ve kardeşim.

2|0
    0|0
  • Artık babalar gününüde çocuk doģmadan kutlamaya başlayanlar var aramizda. kısır veya rahatsızlıklarindan dolayı ömür boyu çocuğu olmayacak bir çok anne baba adayı var etrafımızda. bu insanlara yazık değilmi. anneler ve babalar değilde keşke kadınlar ve erkekler günü olsaydı kimse üzulmezdi

0|0
    0|0
  • Tam salatalık ya da Salaklık bir mesaj olur 😂😂
    İlerde farzet başkasıyla evlendiiii
    hayat bu olmaz demeeee.
    Başka kadının cocuğuna babalar günü olsun oldu bile 😀😀
    Eee
    Bu kadar adilik niye kısımmm

0|0
    0|0
    • Birinin babalar gününü kutlamak için en az bir cocuğu olmalıdır hani bana saçmalık geldi.

• 1|0
    0|0
  • Hamileyim baba oluyorsun diyerek başla birde emzik al

0|0
    0|0
  • Doğmamış çocuğa don biçilmez. bir gün baba olman dileğiyle babalar günün kutlu olsun diye bir mesaj

0|0
    0|0
  • Baba kız fotoğrafı bul bir tane ama hd kalite ve harika bir resim olsun. Onu at üzerine iyiki doğdun aaaşkıııım felân yaz.

0|0
    0|0
  • bence sevgiliye evlenmeden babalar günü hediyesi alınmaz çünkü baba var ve babalar kızları için çok değerlidir

1|0
    1|0
  • Çoçuğu sen koycan adını ben koycam her yıl yanımda olcan elimi tutarken ben doğrucam sen baba olcan Babalar günün kutlu olsun yaz bana yazılsa hoş yani farklı :))

0|0
    0|0
  • Geleceğin en tatlı babası olacağına eminim, babalar günün kutlu olsun :)
    Çok güzel fikir ayrıca tebrikkler.

0|0
    0|0
  • Babalar günün kutlu olsun de ne alaka lan baba değilimki ben dicektir potansiyel baba adayısın ve gelecekte çocuklarımın babası olcaksın de afk kalsın

0|0
    0|0
  • Harbi değişik bir mesaj daha başka eskiye nasıl yazılır diye düşünürken bunu bulmak ilginç ama iyi olur sevinir garip 😅

1|0
    0|0
  • Sen kocaman bir karpuzu koltuğunun altına almış eve geliyorsun bende seni bekliyorum falan de

1|0
    0|0
  • ne yazarsan yaz

Çocuk saçmaladığını düşünecek ama çaktırmayacak :D

çünkü hepimiz öyle düşündük :D

1|0
    0|0
  • Gerek yok. Aceleyle gelmesın. Karpuz kabuğu drumuda olmasın

0|0
    0|0
  • vallaha bunu düşünmek bile ona vereceğiniz en büyük hediye bence...

0|0
    0|0
  • Baba olmayana o duyguyu yaşamayana baba ddnmez aday olmak baba olmakla aynı şey değil kucağına yavrusunu almayan onu korumayan baba olamaz kusura bakma

0|0
    0|0
  • Herkes sever babasına alır, ben seni sevdim babayı aldım yaz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    123

Kızlar Ne Diyor 123

• Seni seviyorum. Senin bakışının düştüğü yeri de seviyorum. Gözlerini kısışını bazen kocaman açışını. Sesini hafif tonlamanı ya da hep yerinde kullanışını. Çiçeklerini seviyorum, senin pırıltılarınla hayata eren, gün ışığı gibi parlayan. Kedilerini seviyorum belki görmedim ama seviyorum işte. Senin sevginden nemalanan, içtenlikle sevgini koyduğun her şeyi seviyorum. Ve düşünüyorum. Bir olsak bütün olsak, sonunda kavuşsak ve ben ikimizin parçası olan bu mutluluğu da severim. Hem de her şeyden çok. Ama gözümde kıymetin biraz daha artar, bana bu mutluluğu tattırdığın için. Seni seviyorum sevgilim, hayallerimin kahramanı ve geleceğin dünyalar tatlısı babası. İyi ki hayatımdasın, bana çok iyi geliyorsun...

0|0
    0|0
  • Henüz baba değilken çokta gerekli bir şey değil bence ama hoşta olabilir bilemedim. :)

0|0
    0|0
  • Yok artık asdf 😂

1|0
    0|0
  • Gorunce bile etkilendim cok guzel bisey ben olsaydim cok uzun ve gercekten samimi icimden nasil geliyorsa baslardim yazmaya ve zaten basini getirince devami kendiliginden geliyo

0|0
    0|0
  • Yaz işte içinden geçenleri. :)
    Samimiyet dereceni bilmediğim icin bir şey diyemiyorum her sevgili çok samimi olamıyor.

0|2
    0|0
  • Ciddiyseniz kesin cok hoş bence , yok degilsen yani baskasinin cocukalrinin babasi olucak hayatta kutlamazdim benim olmucaksa kiskanclik iste 😂☺

0|0
    0|0
  • Geleceğin babası, babalar günün kutlu olsun. İnanıyorum ki sen çok iyi bir baba ve eş olacaksın. Seni Seviyorum 💖

0|0
    0|0
  • saçma o senin anneler gününü kutladı mı ki kutlasa bile buda saçma yani sonuç olarak evleneceginizin garantisi var mı evet baba olacagı belli ama senin çocuklarının babası mı olacak?

0|0
    0|0
  • Ve sevgilin koşarak uzaklaşır... Atmayın şimdiden bence. Hani evlenseniz anlarım da, erkeklere göre şimdiden itici geliyor bence

0|0
    0|0
  • Geleceğin babası babalar günün kutlu olsun ailen hep seninle gurur duyacak kdmdldm bence biraz geç kaldın bu mesaj için

0|0
    0|0
  • İleride, en ponçik baba sen olacaksın şimdiden günün kutlu olsun. Ne Mutlu bana ki en ponçik babanın çocuklarının annesi olacağım :)

0|0
    0|0
  • farzet ayrıldınız
    ilerde aklına gelip kendine gülücen yapma

0|1
    0|0
  • Önümüzdeki birkaç yıl için bu mesaj. Evlendiğinizde doğuracağım çocuklarımız için. Babalar günün kutlu olsun gelelecekte çok güzel baba olacağına inandığım adam...

0|0
    0|0
  • Sende aynı benim babam gibi harika bir baba olacaksın umarım cocugumuzda sana bznr iyiki varsin gelecekteki tek aşkım ve kızımızın ilk aşkı babalar günün kutlu olsun

0|0
    0|0
  • Kısa ve net babalar günün kutlu olsun geleceğin en karizmatik babasına..

0|0
    0|0
  • gelecegin en güzel babasi... kisa ve öz. uzatmaya gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Orasi belli olmz belki baba olamayack nerdn biliyosn

0|0
    0|0
  • Gerek yok boyle seylere abartmayin evlendiniz de babalar gunu kaldi

0|0
    0|0
  • Merhaba sevgili Ashkım34 , gelecekten bir adet babalık hakkı kazandınız. Kutlu olsun anam.

1|0
    0|0
  • öyle seylerden hoslanan biri mi? her erkek hoslanmaz cunku

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    103
Yükleniyor...