Ailem sevdiğim insanı istemiyor ama ben kopamadim ne yapmalıyım? Yüzleşmekten korkuyorum?

+5Xper
Ezgiyılma3456
Ailem sevdiğim insanı kabul etmeyecek hiç biliyorum ya da bilmiyorum ne yapacağımı :( aileme söyleyemedim sevdiğim insanı. Çünkü sevgililigimizin ilk zamanları annem bu çocuğu araştırdı ve çok bilinmedik seyleri çıktı. Daha önce evlenmis ama bana söylemedi bunu. Ben cesaret edipde hala soramadım sevgilime aylar geçti. Ailem böyle ayırmaya çalıştı bizi telefon numarami değiştirdiler. Ben bu şokla durgunlastim. Ama bı sure sonra hep aklım sevdigimde onu hep ulaştım oda bana ulaşmaya çalıştı hep ve kopamadik. Konuştuk yazmıştık bı sekilde bir yerlerden kaç defa ayrılalım diye son sözlerimiz oldu canımız yanmaya başladı dahada. Birbirimizi çok seviyoruz ve aileme söyleyemedim bı şekilde yakalancam diyede korkuyorum. Sevdiğimde kaçalım diyo onun ailesi annesi beni seviyo biliyo. Ne yapacam çok daldım. Sevdiğime bişey diyemiyorum bir süre sonra benim onu oyaladigimi düşünsün istemiyorum. Aileme söylemek istiyorum ama bana çok kizacaklar ne yapmalıyım ben. Fikirlere ihtiyacım var çok. En yakın arkadaşına dahi anlatamıyorum. Od bilse ailem bilir arkadaşım da sevmedi onu. Herkes benim adıma karar veriyo gibi. İçime kapanigim zaten çok. Hep içime attım ama kopamadim onu sevdim onun sevgisini sevdim. Ama onunla da yuzlesmeliyim. Evlilik sebebini. Böyle çıkmazın içindeyim. Onunda canı yanacak ayrılsam ondan. Ben başka birisini düşünemiyorum hayatımda zaten. Lütfen yardımcı olun ne yapmalıyım. Nereye benim hatam.
Ailem sevdiğim insanı istemiyor ama ben kopamadim ne yapmalıyım? Yüzleşmekten korkuyorum?
2
1
Görüşünü yaz