SOYUNMUŞ MU OLUYORUM KENDİMİ ÖLDÜRECEĞİM?

Gizli Üye
4 yıllık sevgilimden kıskançlık yüzünden defalarca küfür ettiği için ayrıldım ve en sonunda yine psikolojik şiddet uyguladı küfür etti etti dayanamadım aileme haber ettim ve ayrıldık başka çarem yoktu. 1 yıldır ayrıyız. ben şu an bilgisayar mühendisiyim bir işte çalışıyorum o ise üniversiteyi yapamadı ( aynı sınıftaydık ) bıraktı. şimdi ne işi var ne gücü. kendisi köyde yaşıyor ailesinin maddi durumu çok kötü üstüne üstlük birde işi olmadığı için manevi olarak kötü. ben de bu duruma üzüldüğüm için konuşmaya devam etti onunla ailem duysa mahveder beni. gelin görün ki ben ona iyi merhametli davranmama rağmen bana küfür ediyor, hakaret ediyor. ben kapalıyım kuzenlerimin yanında başım açık onlar benim abilerim kardeşlerim. bana diyor ki sende din yok iman yok. eskiden ferace giyerdin şimdi soyundun sen Allahı kandırıyorsun senin ağzına s*çayım yazdı bana.( soyunmuşsun dediği de ferace giyinmiyorum ama yine kapalı giyiniyorum etek gömlek.. ) sen kuzenlerinin yanında pijamayla gez açık gez git g*tünü de aç dedi. bu mesajları yazmadan önce kendisinin üstü başı düzgün olmadığı için parası da yok hediye almak istemiştim bir gömlek beğendim sipariş edecektim adresini verir misin dedim. o sırada da kargo geldi. aşağı indim kargoyu aldım sen kesin kargocunun yanına da açık indin pijamayla indin yok bilmem ne. virüsten dolayı kargo yukarı çıkmıyor mecbur indim ve kapalı bir şekilde. bana dedi ki sen sırf seni düşünüyorum imajı vermek için yalan söyledin hı almışsan da git kuzenlerine ver SEN ONLARA HER ŞEYİNİ VERİRSİN dedi. Ki o sırada da benim ekranımda hediyesi açıktı sadece adresi girecektim. bu insan bu zihniyette bana psikolojik şiddet uyguluyor haline acıyorum diye konuşuyorum ama o canımı çok yakıyor bunaldım artık. her yerden engelledim o da engellemişti şimdi whatsapptan geri kaldırmış. bahanesi de hep şu benim psikolojim bozuk o yüzden küfür ediyorum sinirliyim ya senin psikolojin 5 yıldır mı bozuk bir tek bana mı bozuk ben hariç kime sinirlense küfür etmiyor bir tek bana. birde engeli kaldırarak vicdan azabı çektirmeye çalışıyor yardım edin ne olur ben ne yapayım?
SOYUNMUŞ MU OLUYORUM KENDİMİ ÖLDÜRECEĞİM?
16
7
Görüşünü yaz