Fenomen biriyle ilgili detayı okur musunuz?

Gizli Üye
Yaklaşık 1 yıldır dikkatimi çekiyordu. Kendisine aşık olduğumu, karşıma çıkan taliplere hayır dediğimde anladım. Çünkü aklım hep onda takılı kalıyordu. Tanınmış birisi ve tvde sunucu olmaya başladı. Neyse evinin adresini falan biliyorum. Bizede yakın oturuyor. Ama asla damdan düşer gibi tanışamam onunla. Halasıyla sosyal medyadan konuşuyoruz arada. Şimdi benim sorum şu; kendisine manevi değeri yüksek bir hediye göndermek istiyorum. Lüks şeyler pek onun dikkatini çekmiyor biliyorum. Göndereceğim şey benim içinde çok kıymetli ve asla kimseye vermem diyordum. Onun çok hoşuna gideceğinden %100 eminim. Sadece kendisiyle arkadaş olarak tanışmak istiyorum. İlerisi için hayal kurmuyorum üzülmemek adına. Kargoda da adımı soyadımı numaramı falan yazdırmıcam. Kendisi isterde bana bir şekilde ulaşır zaten. Çünkü diğer türlü arsız olmuş gibi hissederim kendimi. Sosyal medyadan paylaşıp yollayan kişi bana ulaşabilir mi diye her türlü bulabilir beni. O yüzden ismim cismim olmayacak ama içine ufak bir not bırakıp nabzını ölçmek istiyorum önden. Neyse arkadaşlar ona olan hislerimi yazmadım yazamam zaten. Bu yaptığım doğru olur mu yoksa hiç bulaşmayayım mı? Lütfen fikirlerinize ihtiyacım var
Fenomen biriyle ilgili detayı okur musunuz?
3
3
Görüşünü yaz