Arkadaşımın annesi galiba bana iş atıyor?

Gizli Üye
Arkadaşlar çok ciddi konu. Arkadaşımın annesi 40 45 yaşları arasında dul birisi. Ben 20 yasindayim. kadin boşanalı çok olmadı. Hafif bakımlı bir kadin neyse ben bu kadınla çok eski yillardan beri tanisiğim. Ama son 1 yıldır çok samimiyiz çok defa evlerine falan gittim kaldım. bana çok iyi davranıyor çok sıcak ama fazla iyi. Sanki biraz sınırı aşıyor gibi ve bu zamana kadar benim karşımda çok rahat davranıyordu. hareketler olsun firikik falan verdiği oluyordu ben tesadüftür diyordum. cuma günü iftara çağırdı beni yoğun ısrarla. ben gitmek istemedim ama kiramadim. gittik iftara evleri biraz kalabalıktı başka kişilerde vardı o yüzden 3 kişi arkadaşlarla ben yer sofrasında yedik. yine bana çok iyi falan davranıyor tabağa bol bol yemek koymalar her şeyi önüme dizmeler falan keyfim de gayet yerinde. Olay sonradan koptu. Yemek tencereleri benim arkamda kalorifer peteğinin yanında duruyordu. Tabaklar bitince kadın geliyor oradan dolduruyor. İlk gelişinde kalçaları bana değdi bende yana çektim kendimi. alan çok da dar değil. Ama durmadı. ne zaman gelse bana sürtünüyor. Ben arkadaşlar yanlis anlayacak diye iki büklüm oldum. sonra bende saldım. Daha yer değiştirmemeye başladım arkadaşlar yanlis anlamasin diye. kadin her seferinde bana kalçalarını sürttü. Yemekten sonra ellerinize sağlık dedim sık sık gel sakin corona kapma özletme kendini falan dedi. sizce bu kadın gerçekten iş mi atıyor bana?
Arkadaşımın annesi galiba bana iş atıyor?
6
5
Görüşünü yaz