Neden kadinlara güzel davranmiyorsunuz bakire bir kiz buluyorsunuz onunla oluyosunuz sonra evlenmiyorsunuz?

Arzu___
Yabancilarda öyle oluyo evleniyolar direk kandirmiyolar siz kizi evlenicez diye kandirip günahina giriyosunuz iyiki Hic bir erkege kanmiyorum cidden inanmiyorum görüyorum hep burda yazilanlarida kizlara neler yapip terk ediyolar kizin günahina gidiyolar sonra evlenmek kiz istiyolar ee o kizla oldun evlen iste yabancilarda o kizla olduklari zaman ilk olsa bile direk evleniyolar Türkiyede bu böyle degil veya toplumuzda seviyorum diyip kandiriyolar kizlari bence bir ya da gelmeli kiza bunu yapti ise evlensin sonra bakire kiz isterim dersiniz bence kizlar yabanci erkekle evlenmeyi veya Hic evlenmeyin erkekler sizi ezer cidden bakin kötü davranislari diyorum tabi
Güncellemeler:
13 gü
Iyiki erkeklere inanmiyorum pek tamam güvenilcek olurda ama bana en ufak bir ezme belirtisi görürsem direk ayrilirim veya baska birsey icin benimle ise direk ayrilirim beni kullanmasina izin vermem neden olayim ki bütün bedenimi Hic bir halta yaramayan yuva kurmicam birine veremem hele gencsem zamanima su aldigimiz yaptigimiz bakimlara yazik kizlar ezdirmeyin kendinizi direk ayrilin
13 gü
Ve artik sevsem bile birini diyelim kötü davranirsa direk mide bulantisi ve kaciyorum kizlar kadinlar okadar bakim yapiyoruz büsürü para harciyoruz güzelik icin onlar icin ömür harcamaya degmez o güzel cisinizi mahv etmeyin
Neden kadinlara güzel davranmiyorsunuz bakire bir kiz buluyorsunuz onunla oluyosunuz sonra evlenmiyorsunuz?
12
0
Görüşünü yaz