En büyük aşk acınız?

azraleyy
Belki yaranızı deşmek gibi olacak ama farklı yönden bakarsanız da içinizi dökme yeri olacak bu soru. Gören herkesten kısa veya uzun bekliyorum. Bugün kalbimiz sızlasın bakalım.
Ben benimkini diyeyim biraz.
Hani ruh eşim derler, yalansız öyleydi. Çoğu zaman aklımız bir çalışıyordu. O benim istediğim gibi bir erkekti, bende onun. Yani öyle söylerdi. Hayalimdeki kızsın derdi. Sabahlara kadar konuşurduk, oyun oynardık. Bizim samimiliğimiz yıllık sevdaları bile bazen sollardı. Ailesi beni çok sevmişti, hatta hala severler yanlarına gitmeyi ve selam yollamayı asla ihmal etmem. Beni her gördüğünde heyecandan yerinde duramazdı. Hatta çenesi düşerdi, çoğu şeyi anlatırdı. Saçma, düzgün aklına ne gelirse. Sonra bana bakar çok mu saçmaladım derdi, gülerdim ve hayır derdim. Devam ederdi, bense onu izlerdim. Başımı omzuna koyup, elini tutması huzur kaynağımdı, dinlenme yerimdi. Yüzüne bakarak iç geçirirdim. Avuç içlerimden öpen ilk, belki de son erkekti. Hani okuduğum yazılar vardı, avuç içi öpmekle ilgili hiç o hissi tadacak biri olduğumu sanmazdım ama bana tattırmıştı. Dünyalara değişmezdim o duyguyu. Ben yanında küçük kız çocuğuydum, bende çok şımarırdım. Çocuksu hareketlerim olmazsa olmazdı. Ama o sadece beni izlerdi. bir de bana yaptığı doğum günü sürprizi vardı. Hayatım boyunca neredeyse hiç sürpriz yaşamamıştım açıkçası ama 18'imde o yaşatmıştı. 17 yaşımın deli sevdası, 18 yaşımın ilk ve son sevdası derdim. Hala da öyle zaten. Şıpsevdi gibi bir insanken 17 yaşımda onu tanıyıp, sevdim. 18 yaşıma onunla girdim ve 18 de hep onu sevdim. 19 yaşıma girmeyi hiç istemedim, çünkü 19'umda yoktu. Yani şu an yok. Biz böyle güzelken, biraz mesafe olduğundan mıdır nedir aramız açıldı. Kavgalarımız çoğaldı ve büyüdü. En sonunda bitti. Çok barışmak istedim ama olmadı. Barışmadı. Uzaktan sevmeye devam ettim, izledim onu böyle. Sessize geçtim ve kendisi geri geldi. Öyle bir gelişti ki ne olduğunu anlamamıştım. Gören sevgili zannediyordu yeniden. Tekrar eskiye dönüyorduk ama başlamıyorduk...
En büyük aşk acınız?
9
7
Görüşünü yaz