İlişkimde bir anda paronayak biri oldum bunun sebebi ne?

Gizli Üye
Öncelikle biraz uzun yazıcam tam anlaşılabilmek adına. Bir buçuk senelik bir ilişkim vardı ve bir ay kadar önce bir haftalık bir ayrılık yaşadık.(sebebi ihanet, yalan vs. değil. Sevgilim uzun süredir iş bulamıyor virüs nedeniyle ve bende mühendislik okuyorum. İlerde ailemin istemeyeceğini falan dusunup bir bunalıma girip gurur yaptı ama kısa sürede pişman olup kendini affettirdi bana ve barıştık.) Ben normalde kıskanç biri değilim ama ayrilik sureci o kadar sancılı geçti ve onu o kadar çok özledim ki sürekli yazmak, konuşmak ister oldum. bir gün geç yazsa neden yazmıyo diye hemen kendimi üzer oldum. Duygusal bir post beğendiyse bunu neden beğendi acaba eski sevgilisini unutamadı mı diye dusunmeye basladım. Halbuki bende beğeniyorum oyle postlar ve eski sevgilimi unutamadiğim için falan değil guzel geliyo. Ama o yapinca rahatsız oluyorum kafaya takiyorum :/ Aslında beni çok sevdiğini biliyorum, ailesi biliyo ilişkimizi ve o da hep ciddi düsündüğünü söylüyo ama mesela iyi geceler mesajına kalp koymadı diye bile kendi kendimi tribe sokuyorum🤦‍♀️ Gunduz ders çalismam gerektiği için geceleri konuşuyoruz. Dün ben uyumuşum ve uyandiğimda ondan mesaj görmeyince yine tribe girdim. O da sen yazmayınca yorulmuş ya da uyumuşsundur diye ses etmedim falan dedi. Ben niye böyle şizofrence davranır oldum ya hiçte yapmam boyle şeyler. Ayrılık bende travma mı yaptı acaba
İlişkimde bir anda paronayak biri oldum bunun sebebi ne?
14
19
Görüşünü yaz