Kızmakta haklı mıyım haksız mı? Lütfen bir bakın.?

Gece konsere gittik okula. Zar zor izin koparabildim annemden ama sevgilimin eve bırakması şartıyla. Sevgilimde bırakmaz hayatta biliyorum. Neyse eve tek dönecektim. Konser çok güzeldi. Sabahlayalım dendi. Yine annemden konserdeyken zar zor izin aldım arkadaşımda kalcam diye. Tabi ki de sevgilimle gezecektim sabaha kadar. En azından hayalim buydu. Konser bitti. Evinde kalmam gereken arkadaşlarıma siz gidin dedim, kaldık sevgilimle. Bir de okulda bir grup var. Önceden arkadaşlarımdı. Şimdi hepsinden nefret ediyorum, aramıza mesafeler girdi. Sevgilimde bayılıyo onların yanına gitmeye. Gitmeyelim eğlenemicez onlarla dedikçe onlarla birlikte çıktık okuldan. Sabaha kadar taksimde dolaştık. Hafta içi diye hiç bir yer açık değil. Sabaha kadar yürüdük yollarda perişan olduk. Kısacası hiç eğlenemedim. Kızdığım nokta ise şu, hem sevgilim beni eve bırakmayacak kadar öküz, sabah bir de onun kavgasını yaptık. Bir de annem tutucudur azıcık. Hiç öyle gece gezmedir falan izin vermez. Sevgilim de bir senedir üstüme geliyo bu konuda. Nasıl izin vermez ikna et cart curt. İkisinin arasında kafayı yemiştim. Tam ilk defa birlikte gece eğlenebilicez, o gitti nefret ettiğim arkadaş grubuna sürükledi, eğlenemediğimiz gibi perişan olduk. Benimle baş başa gece dışarda eğlenmek için başımın etini yiyen adam bana bunu yaptı. Hiç de eğlenmedim. Çok sıkıcıydı. Çok pişman oldum. Kızmakta haksız mıyım? ?

Bir daha ne zaman gece çıkarım bilmem.

Hadi bir de onun haklı olduğunu söylediği gerekçeleri diyim; 1. Beni ev bırakamazmış gece gece eve bir tek taksiyle döbebileceği için para vermek istemiyomuş. Hadi tamam bu bir nebze kabul edilebilir. O da öğrenci. 2.si ise hafta içi her yer kapalıymış zaten. Niye cumartesi izin almadımmış? Ne bileyim ben.

Kızmakta haklı mıyım haksız mı?
Güncellemeler:
+1 yıl
Sabaha kadar da ağzına sıçtım. En son çok kötüydü aramız.
Kızmakta haklı mıyım haksız mı? Lütfen bir bakın.?
15
9
Görüşünü yaz