Bir erkek bunları neden yapar ve yapıyorsa ben ne yapım özetle ayrılır engeller arıyorum diye geri kaldırır silmez falan anlayan?

Gizli Üye
dört aydır flört ettiğim biri var kıskanç bazen çok düşünceli bazen sert ve başak burcu. Biz malesef 4 ay boyunca arada cok kavga ettik hatta ben bitirmek istedim konuşmayalım dedim vs geçmişimizden yaralıyız ikimizde o söz atmış kızın bitmek bilmeyen pahalı isteklerine karşın bende aldatıldım. başka sehirlerdeyiz corona yüzünden henüz görüşemedik haziranda görüşme planı yaptık. herşey güzel giderken birden son günlerde bu bana kavga ettiğimizde benimde hatalarım oldu tabi bağırmaya başladı sonra pişman oldu özürdiledi falan genelde peşimde koşan hatası olsun olmasın. son kavgamızda malesef yolları ayırma kararı aldı biz birbirimizi yoruyoruz daha telde böyle falan filan ve bana destanlarla günaydın yazan adam değişti. sebebi çok saçma bişe ben ona sevdiğim çiçeği demiştim bunu bikaç kez demişim oda işte ben almıcakmıyım neden böyle seyleri demişim böyle şeyler kendiliğinden öğrenip yapılırmış falan filan bisürü laf saydı bana düşününce hak verdim telde döğüştük. sonra ben aradım açmadı wp da durumuna sevgi müstekil ama güven göcebe yaptı sonra onu o gün üç kere aradım açmadı meşgulum sonra arayın diye ilk aramamda otomatık sms attı ikincisinde biriyle konuşyordu wp dan sonra konuşalım dedi bende ne zaman müsait olursun dedim bilmiyorum dedi bende şarkıyı gördüm wp durumuna bide şarkı attı beni deneme yazmış altında da özürdileme hiç bir önemi yok hayat kadar sert vuramaz hiç bir kadın diye rap imalı bana bildiğiniz. sonra ben bunu bana mı attın dedim oda görüldü atıp yarım saat sonra hayır dedi sonra bende aramalarıma dönmüyor sürekli mesguldü sonra sen müsait olunca beni ara ben yoruldum dedim oda uzun bir bitirme mesajı yazmış işte sen hoşsun iyisin güzelsin bunda hemfikirim ama senle olmuyor birbirimizi yoruyoruz daha telden böyle falan filan düşününce anlarsın aynı düşüncedesin belki dedi. bende günlerdir kötüydüm zaten telefonunu tekrar aradım konuşalım yazdım istemedi arama lütfen dedi istemiyorum olmuyor dedi ısrarla aradım engelledi wp dan sonra instadan yazdım bende kist var o yüzden gergindim çoçuk olmama ihtimali falan bişeler öğrendim şükür bişe çıkmadı sana da demek istemedim üzülmeni istemedim son bir kez beni dinleseydin dön diye acı diye de yazmıyorum bir anda herşeyi çöpe attın ben seni hep dinlerken dedim. instadan da sil engelle dedim kötü zamanlarımda beni anlamadan dinlemeden basit bişeyden gittin dedim oda instagramda silmedi gördü mesajımı wp dan engelini kaldırdı sabah ama bana yazmadı bide üstüne durum attı melodi olarak her zaman rap olmaz diye gülücük atıp sonra bana halen yazmadı ve sinir olduğum ayrıca kendisinin kötülediği çirkin bir kızı geri eklemiş daha önce bahsi geçmişti aramızda hatta kendi silmişti geri onuda eklemiş sırf gorum diye mi bilmiyorum ayrıca madem beni bitirdi engelledi tekrar niye geri kaldırdı hemen ertesi gün instasından da silmiyor sil dedim mesaj attım öyle ama silmiyor durum atıyor gıcık etmek için mi bu adam tekrar bana yazar mı ben mi silim napmalıym
Bir erkek bunları neden yapar ve yapıyorsa ben ne yapım özetle ayrılır engeller arıyorum diye geri kaldırır silmez falan anlayan?
4
1
Görüşünü yaz