Başım belada öyle bir sevgilim var ki kopamıyorum da?

Gizli Üye
Birine aşık oldum kadına değer vermeyen hizmetçi olarak gören aldatan, aldatmayı normal gören kültür durumumuz da baya farklı ailesi biraz geri kafalı kadını sadece hizmetçi görüyorlar erkekler oturur kadınlar sürekli hizmet eder gibi bir düşünce tarzları var, bunları annem de biliyor ve ayrılmamı istiyor çocugun düşüncesi evlenip beni eve kapatıp işleri bana yüklemek kendisi de dışardaki işlerimizi yapacakmış ben evde temizlik çizim gibi bilimum işlerimizi halledecekmişim. Artık aldatmadıgı için tekrar barıstık annrmin istemedigini söyledigimde bana dedi ki karısını aldatmayan erkek mi var evlenince seni aldatsam bırakıp gidecek misin? Bizde ayrılık yoktur haberin olsun dedi aglamaktan öldüm neyini seviyorum bilmiyorum ayrılamıyorum da bana hiç güvenmiyo ben herkesten uzak durcakmısım ama o erkekmis senin yaptıklarını bende yaparım o zaman diyince senin sikin var mı diyor sen erkek misin diyor o zaman konusma diyor. bakın benim güzel bir meslegim var kendi ayakları üstünde durabilen biriyim ama duramıyorum sevgimden terk edemiyorum cok cok yakısıklı da değil ne buluyorum bilmiyorum. Diger erkekler de böyle sadece belli etmiyor diyor ben dürüstüm diye terk edeceksen et diyor yardım edin ne olur.
Güncellemeler:
1 yıl
Arkadaşlar birşey daha var söylemedim ama onu da yazacagım hapisten 3 yıl önce cıkmıs adam öldürmekten 10 yıl yatmıs ama kardeşine sarkıntılık eden biri yüzünden öyle işte
Başım belada öyle bir sevgilim var ki kopamıyorum da?
9
13
Görüşünü yaz