Cidden bilhassa erkeklerden duzgun akil istiyorum?

Gizli Üye
Arkadaşlar bir kadin ile 4 aylik bir ilişkimiz oldu. bu bayan ayni zaman da benim personelim yalniz benim bunyemde ortamimda çalışmıyor farkli sehirlerdeyiz. bir kadini sevdim gerçekten de.2 cocugu var ve benden 2 yas büyük sorun olmaz dedim bense bekarim yanimda 40 kisi çalışan 32 yasinda cevrenin deyimi ile boylu boslu vs biriyim kendimi ovmek icin demedim. Kadindan uzaklastim once cunku surekli maddiyattan dem vurdu surekli kucuk seyleri istemekle basladi basta verirdim snra bir gün yine benden 4 bin kdae para istedi bense 1500 yolladm oan yok bukdar dedm illa ver borç olan dedi yok dedimsede inanmasi ve sertlesti tesekkjr bile etmedi o 1.500 nyse bu dedi 30 40 bin borcum var arkasinda durmadn telefon istedim unuttn yok 4bin istedin sudur budur dedim hep maddiyattan dem vuruyon.. yarin evlersem olmasa nolcak. abiler ticaret ile uğraşıyom gun olur 1bin tl olur gun olur 100 bin olur. Nyse dedm ben giyime kusama karisirim cocuklarinin yasi 14 digeti 17 yarin onlara karisirsam nolcak olmaz karisamazsn dedi ozaman ayni evde nasil olcak dedim ben yaparim da onlar yapmaz dedi. burdan killandim ben huysuzlandm cocugu olmasi boşanmış dul olmasi hic muhim degildi bense bekarim. Uzaklastim. tartistik engellemis heryerden3 hafta snra is arkasida benm. Elemanim napiyosnuz nasil gidiyo diye aradim onu beninkini diyerek onu sevgilisi hastaneye götürmüş felan dedi..3 hagta da sevgili yapmis.. aramadim 2 ay snra mesaj yazdm napiyon diye cvp vermedi. Gittim calistiklari yere elamanim sonusta gittgimde iyi davraniyo guluyo sohbete giriyo ben diger arkadaslarla konusurken.. snra 2 ay Snra vuris sebebi ile aramam icab etti mecbur engelli ac dedm acti devlet destegi maas alcaksn diye bu mevzulari konusmak icin aradim dedim sonucta elemanimsn.. benm hayatumda biri var arama yok gruptan yaz yok digerlerine soyle onlardan duyarim felan boyle sert sert konusuyo ben cok bozuldm tamam dedim kapattim 1 hafta snra aradm yine engelli yine is kur kaydi icin soru sormam gerekiyo baskasindan aradim engeli ac dedim acti dedim seni istersem isten cikaririm sen kimsn de bana artislik yapiyon calismam senle bu kuyrugu icine cekti ozur dilefim vs vs demeye basladi.. ben her bayram bayram harsligi verirdim bunlara bu bayram da vericem buna vermeyim degil mi.. peki bu geri doner mi özlüyorum ben yalan yok. onca seye rağmen
Cidden bilhassa erkeklerden duzgun akil istiyorum?
2
1
Görüşünü yaz