Yardım edin lütfen :(?

Gizli Üye
Mrhb💞 Daha 20 yaşındayım aşık oldum & Türkiye den biriyle (Almanya dan geliyrm) evlendim 2 ay önce. Sinirli olduğunu az çok biliyordum ama evlendikten sonra çok değişti beni daha çok benimsediği için veya ne için ise.. herşeye sinirleniyor psikolojisi belli ki daha önce de pek düzgün değilmiş ama şimdi daha çok görebiliyrm kendinde değil eşim beni her defasında dövüyor, herşeye susmam gerekiyor ya da alttan almam gerekiyor yoksa heryerimi morartıyor psikolojim gerçekten alt üst oldu Kapının önüne koyuyor ya da kendim gitmeye kalkıyorum hep durduruyor daha çok dövüyor gitmek istediğim için. Ayrılırsan seni rezil ederim adını o***’ya çıkarırım diyor. Önceden evlilik stressindedir dedim sustum dediklerine şimdi ise halen Türkiyedeyiz ailesinin evinde kalıyoruz kısa süreliğine (ailesi köyde kalıyor evde yalnız kalabilelim diye) sadece abisi var o da sabah çıkıyor akşam geç geliyor. Acaba diyorum düzenimiz olmadığı için mi böyle ve maddi durumumuz da şu an pek iyi değil altınları bozdurup yiyoruz eşim çalışmıyor şu an.. ve bende tabiki elimden geldiği kadar istemiyorum bazı şeyleri ama ister istemez eve en azından bişeyler lazım oluyor ve para harcanıyor. Bu yüzden mi bunalima giripte öyle oluyor diyorum Kendi kendime sinirlenince Allah Var mi vs bile diyor nasil üzülüyorum allaha bile inancini kaybediyor sinirlenince.. Ya iyiliğe Gerçekten çok iyi bir insan bana sık sık ev işlerinde yemekte vs çok yardım ediyor.. Beni koruyup kolluyor isteklerimi yerine getirmeye çalışıyor zor olsa da... eminim ki ilerde çocuğumuz olduğunda da çok yardımı olur ve çok iyi bakar. Bu arada nasıl çocuk konusuna geldin yeni evlisin ve bu durumda nasıl düşünebiliyorsun dersen bir kaç hafta önce rahatsız olduğumu öğrendim ameliyat da oldum rahmimden söylemesi ayıp ve yaklaşık bir hafta sonra Tüp bebeğe başlayacağız aslında.. ama o kadar korku girdi ki içime Almanya ya gitmek istiyorum evime ama yollamıyor çocuk olmadan gidemezsin diyor sen boşanmak istiyorsun belli diyor.. açıkçası boşayacağım diye korkuyor. Bir sefer bana “o çocuğu senin başına bela olsun diye yapmak istiyorum, ortada kalın” dedi ama sonra sinirden söyledim dedi. Veya “Çocuk bana çok iyi gelecek. Hayatımı değiştirecek daha iyi bir insan yapacak” diyor ama inanamıyorum o kadar sinirli ki ve doktora da gitmiyor. Bipolar bozukluğu var ama karı, alkohol, sigara, kumar vs gibi şeyleri yok. Sinirden hep böyle kırıcı konuşuyor & dövüyor... Sen beni kırdığın için bende seni kırmak istiyorum diyor.. ama o beni kırdığında ben onu hiç kırmak istemedim çok üzülüyorum.. ne yapacağımı şaşırdım.. boşanmak bi istiyorum bi istemiyrm. Onu gerçekten çok seviyorum iyiliğe çok iyi sözlerini de yutarım ama dövmesini istemiyorum. Heryerim mor oluyor gösterince de ay ölürüm sana keşke elim kolum kırılsaydı da yapmasaydım diyor veya sende benim üzerime gelmeseydin bazen susman gerekir diyor. Yorum👇🏼
Güncellemeler:
8 gü
Ama susmamak bazen mümkün değil bazen bit şey olmadığı halde triplere giriyor sinirleniyor Acaba hoca ya mı götürsem veya muska mı yaptırsam şaştım kaldım.. psikoloji bölüme de gitmiyor annesi babası da sinirli olduğunu vs biliyor git diyor ama dinlemiyor. çocuk içinde çok erken biliyorum ama mecburum nolur bir şekil yardım edin bana ne yapabilirim? Aynısını yaşayıpta değiştirebilen var mı?
Yardım edin lütfen :(?
4
3
Görüşünü yaz