Ben neden yakisikli isterim bu huyumdan vazgecerim ne zaman evlenecegim insanida begenmem lazim?

Gizli Üye
Yakisikli erkeklere bayılıyorum ya bütun kizlarda öyle benim kiz arkadaşlarım da ama yakisikli aldatir aldatmayanida olur karakter meselesi istese kiz onu oda evli olsa olan yakinlik vermez ki ztn peygamber efendimiz de bir sahabeden biri evlenecekmis baktinmi falan demis gozu kucuk olur bida iyi bak demis falan tamam icide onemli de dışı icine vurmus insanlar olamazmi bazen yakisikli erkek görünce icim geciyor yaa 😟
Güncellemeler:
1 ay
Benim yakisikli sevgilim oldu baya yakisiklilardi dort bes tanesi falan ama ilerisi olamadi bilmiyorum nasip olmadi diyeyim
Bu arada kendimi ovmeyi sevmem ama herkes guzel buluyor her gören erkek guzelligimi dile getiriyor kiz arkadaşlarım kizlardw oyle kiskananda oluyor disarida yürüsem erkeklerin hep gözü bende oluyor herkes dikkat cektigimi falan soyluyor yani begendigim her erkek bana yazdi zaten konustuk ama ilerisi olmadi
Ben neden yakisikli isterim bu huyumdan vazgecerim ne zaman evlenecegim insanida begenmem lazim?
21
9
Görüşünü yaz