bir insanı nasıl tanımaya çalışırsınız bu devirde düzenli bir ilişki artık zor mu?

Gizli Üye
Çok uzun zamandır yalnızım yıllar oldu yani konuştuğum görüştüğüm bir kişi bile yok. Şimdiye kadar takmıyordum bu durumu yalnızlığı seviyorum çünkü. Ama nedense son zamanlarda bu durumdan sıkılmaya başladım. 2 senedir gecen sene içinde 3 kişiyle tanıştım ve hepsinde hayal kırıklığına uğradım. Biri eski sevgilisine döndü, biri benimle görüşürken bir kaç kişiyle daha görüşüyormş onu öğrendim, diğeride herşey de çok acele ettiği için ben konuşmayı kestim. Bunların hepsi geçen sene oldu son bir yıldır bir kişiyle bile tanışmadım çünkü güvenemiyorum. Devir çok değişmiş ya herkes cinsellik istiyor ben bakireyim evlilik dışı cinsellik yaşamayada karşıyım. Bide daha karşımdaki insanı tanımaya çalışırken 1 ay geçmeden hemen sevgili olalım moduna geçiyorlar. Bu kadar basit mi ya tanımadan etmeden yeteri kadar vakit geçirmeden ne sevgililiği?
Bide instagram çok etkiliyor insanları. Benim kaç yıllık ilişki olan arkadaşlarım bile instagramdan birileriyle konuşuyorlar bildiğin flörtleşiyorlr ama onlara göre bu aldatmak değil instagramda olurmuş böyle şeyler. Bu sadece bana mı iğrenç geliyor. Aşk yaşamak istiyorum sadece bir kişi olsun düzgün biri olsun istiyorum ama bu devirde bu çok çok zor. Son olarak da ben insanları gözlemleyemiyorm o yetenek sıfır bende. İki yüzüme gülünce iyi diyorum sonra içinden pislik bir insan çıkıyor. Siz bir insanı nasıl tanırsınız?
bir insanı nasıl tanımaya çalışırsınız bu devirde düzenli bir ilişki artık zor mu?
6
2
Görüşünü yaz