Eğer bana değer verip yardimci olursaniz memnun olurum. Sizce ben mi hataliyim?

Gizli Üye
Öncelikle nasılsınız? Umarım sağlıginiz yerindedir. Lutfen cok dikkat edin olur mu? Soruma geleyim. Ben lenfoma savascisiydim ve cok sukur ki yeni yendim. Uzun sureli iliskim vardi. Ailesi yuzunden cok sorun yasadim. Kendisi de problemlerimizi ailesine yansitan ve onlardan etkilenen bir karakter. Defalarca aile sebebiyle ayrildik ama dayanamayip baristik. Her seyin duzelecegine dair vaadlerde bulundu. Basta hersey cok guzeldi. Ama sonra her sey yine normale dondu. Ailesi bana iyi davraniyorlardi onlar da her sey duzelecek dedi. Ama sevgilimle kendi aramda gecen cok minik nir problem vardi. Sevgilim kardesinin yaninda benimle mesajlasmis. Biz tartisinca yuzume yansiyor kendi anladi dedi. Ama aramizdaki sorunu soylemedim dedi. Ama kardesi daha tartistigimizin saniyesinde beni her yerden engelleyip hakaret mesajlari atmis. Bir baktim ki kuzenleri de sen kuzenimizi uzuyorsun seni istemiyoruz gibi seyler yazdilar. Kimse beni dinlemedi. Meseleyi israrla ben onlara anlatmadim diyor. Bana inanmiyor musun diyor. O zaman bu insanlar muneccim mi nerden bilecekler? ve bir de hala beni sucluyor. Sen beni uzmeseydin beni uzgun gormeselerdi soylemezlerdi boyle diyor. onlar benim uzulmemi istemiyorlar diyor. tartisma meselesi de şu:Bugun benim iyilestigimin 1. gunu. Canim deli gibi cikolata yemek istiyor. Bana ismarlar misin dedim. Cunku benim evden cikmam risk ve kendisi yan dairemde. Virus var ne cikolatasi dedi. Minicik bir sebepten ben de kirildim. Onemsiz hissettim kendimi. Tum mesele bundan koptu. Bana sen beni uzebiliyor sinir edebiliyorsan onlar da sana tabiki beni uzdugun icin soylenirler dedi. O zaman uzmeseydin beni dedi. Benim duygularimin neden onemi yok o zaman dedim. Sizce ben mi hataliyim ve ne yapmaliyim nasil davranmaliyim? Ne yapsam dogru olur? Lutfen hakkinizi helal edin uzun yazdim. Yardimci olabilir misiniz?
Eğer bana değer verip yardimci olursaniz memnun olurum. Sizce ben mi hataliyim?
3
2
Görüşünü yaz