Sanaldan başlayan ilişkilerin sonu nedir?

Gizli Üye
Uzun bir ilişkimi bitirdim. O esnada instadan biri yazdı bana. Başta istemedim konuşmak çok direttim bir zaman sonra karşı koymadım. 3 aydır konuşuyoruz. Ama gerçekten her an yazıyor, fotoğraflar, ses kayıtları. Her daim yanımda gibi. Uzun ilişkimde bunların hiçbiri yoktu mesela. Onla da uzaktık hiç yanımda hissettirmezdi. Şimdi bu instada konuştuğum şahıs bana bir kızdan bahsetti zamanında yaşanmış. Unutamam onu dedi konusu açılınca hala kötü oluyor. Ama benle de ilgileniyor. Bir ara yazmadım o sıra çok bunalmış. Tuhaf kıskançlıklar yapıyor bana karşı. Ben onla konuşmaya başlarken bu noktaya geleceğimizi hiç düşünmezdim ama birkaç ay sonra yanıma gelip yaşamayı düşünüyor. Zaman zaman bende eski erkek arkadaşımı özlüyorum. O çok barışmak istedi ama ben ne yapacağımı şaşırdım. 5 yıl geçirdim onunla. Yani bu olay nereye gider? Yerimde olsanız ne yaparsınız? Sanaldan tanıdığım bir insan, ama gerçekten yıllardır tanıyor gibiyim çok tuhaf bir hal aldı. Diğer yanda uzun yıllar emek verdiğim bir ilişki..
Sanaldan başlayan ilişkilerin sonu nedir?
15
1
Görüşünü yaz