Allaha ettiğiniz hiç bir dua kabul oldu mu?

Gizli Üye
İmanım zayıftı bu olaydan sonra biraz imamım arttı:
Bundan 3 sene önceydi milleti sevgilisinden ayırır bundanda zevk alırdım sürekli kızlarla sevgili olur sonra kendime aşık ettirip ayrılırdım sonra ben kötü biri olmucam dedim psikolojim bozulmaya başladı bunları yaptıkça bir yandan zevk alıyordum bir yandan da ben kötü biriyim diye psikolojikmen çöküyordum öyle bir bunalıyordum ki evde kafamı dövüyordum kendime zarar vermeye çalışıyordum ama beceremiyordum sonra Allahım öyle bir dayak yeyim ki aklım başıma gelsin dedim duayı ettiğim günün akşamı dışarıda fosforlu kekolardan dayak yedim hemde hiç bir sebep yokken öyle bir dövdüler ki şaftım kaydı hatta bıçaklıyacaklardı nasıl kurtuldum hala hatırlamıyorum. Hastaneye gittiğimde her yerim ağrıyordu her yerim yara bere izindeydi 3 hafta beynim zonkladı. Ondan sonra tövbe ettim imanım yerine geldi şimdi de hiç bir kızla konuşamıyorum. Neredeyse 2 yıldır Annem, Ablam hariç hiç bir kızla konuşmadım. Hatta fırın var bizim burada oraya kadın eleman aldılar diye gitmeyi bıraktım ekmek almaya uzak fırına gidiyorum. Allaha dua ediyorum yine Kızlarla normal konuşabileyim diye duam kabul olmuyor bu sefer ne yapıyım?
Allaha ettiğiniz hiç bir dua kabul oldu mu?
2
3
Görüşünü yaz