Birşey anlatcam toplanın?

Gizli Üye
Geçenlerde sosyal medyadan bir çocukla tanıştım. Bir süre konuştuk. Çocuk yakışıklı ve ağzı da iyi laf yapan zeki biriydi. Kendini biraz da egolu ve alfa gibi göstermeye çalışıyordu sanki. Konuşma arasında "seni kendime aşık edersem vs. Gibi şeyler söyledi. Bende kolay etkilenmem dedim. O da ben kolay etkilerim falan dedi. Sonra da " böyle birşey yapmayı isteseydim sana söylemezdim istemiyorum zaten "deyip alay edercesine güldü. Tabi biraz gıcık kaptım belli etmedim. Sonraki günlerde bana yürüyor gibi sanki hoşlanıyor gibi göstermeye çalışıyordu. Sanki flörtmüsüz gibi konuşmalar sergiledi. Tabi bende o günün acısını çıkarmak için her fırsatta iğneleyip laf soktum şakayla karışık.. sonra bir sebepten ötürü tartıştık ve kendini geri çekti soğuk yaptı bende bir yerleri kalkmasın diye "hesabimi kapatıyorum kendine iyi bak "deyip engelledim. Bidaha da konuşmadık. Sizce ne yapmaya çalıştı ve ben iyi yapmış mıyım? Zaten bana bir ara çok masum bir tipin var dedi. Galiba beni saf gördü ve aklı sıra kendimi ona kaptırıp etrafında dönücem sandı..
Güncellemeler:
10 gü
Güncel
10 gü
Gncl
Birşey anlatcam toplanın?
7
3
Görüşünü yaz