Bı kac ay içinde ben bittim?

Gizli Üye
Sizden yardım veya benı yargılayın dıye yazmıyorum ben en sevdim insanı kaybettim ben yetim buyudum dedem buyuttü beni o ölünce kendimi toplayamadım bıır cıktı karsıma acımdan yararlandı benı kandırdı bekarım dedi ben aglıyordum ayrılmıyordu yanımdan ya ne bilim benı mutlu etmek ıcın hersey yapmaya calsıodu ben o acıyla ona sıgındım onda sanki bıraz da olsa zamanla eksikliği giderdim sandım sevdim onu hemde cok sevdim derken ama o yalancıymıs sırf ondan ayrılmayım diye benim istemedim halde bakirelimi aldı ve 2 gun sonra evli oldu ortaya cıktı 1 de cocu var 2 yasında ve tek cevabı benm ondan gitmemem için oldu bana düşman gibi bakma seni seviyorum dedı ben ondan uzaklastm agladım daha beter oldum hasta oldum ayda en az ıkı kez hastanelık oluyorum hala sonra napcamı bılemedm ondan ayrıyım zaten boşancaz dedı zaten bekar evınde kalıodu bana dedı senı alcam gene kandırdı beni Şu an senı almıcam dıyor cok kotuyum dogru duzgun anlatamadım bile aglıyorum haplar kullanıyorum korkuyorum pıskıyatrı bana hap verdı sakinlestıriyor ama hergun sol taraf agrısı yasıyorum sanki dünyaya ait degl gıbı yasıyorum her an ölcem gibi cok kotuyum bana cok kotu davrandı en son onu sıkayet edecem dıye benı dövdü kadına hersey anlattım dıye dövdü kımse bana inanmadı karakola kadın benı sıkayet ettı ama bırsey cıkmadı ben napcam daha 22 yasındaym. Ya o cevrem de oldu ıcın uzaklas sam bıle geçmiyor habıre beni deli etmek için her yol arıyor aglıyorum daha beter ustume gelıyor amacı beni öldürmek mi bilmıyorum Şu an beni sucluyor kadınla kavga edıyor gelıyor bana arıyor kotu laflar edıyor cocumun gunahına gırdım dıyor gne bana bagrıyor dıyor borc cogaldı hersey darma duman oldu sneı tanıdım için dedım benım gunahım nolcak bana yaptıklarını herseyı unuttu ve Şu an tek suclu benım şu hayatta herkes bana kotu davranıp kımse bana ınanmıyor ve yaptıklarını inkar edıyor ya benim afedersınız bakırelımı aldı ona bıle dıyor sen diktirmişsin oyle gelmışsindir ya oakdar allak bullak hersey 😭
Güncellemeler:
4 gü
Hakkımı helal etmıyorum dıyorum dıyorlar sne kımsın kı senden hak dılıcez ya ben insan degilmiyim bana nolcak pekı dıyorum gel dıktirim dıyor o kadın benden ayrılsa sende yoksun o senı kabul ederse sende varsın dıyor
4 gü
Bu arada ben dedemi kaybettim ve 1 ay içinde sonrasında tanıdım onu oyle ona karsı bısıler hisetim sevdim ve o acımdan yararlandı ben ona teslim olmadım asla
Bı kac ay içinde ben bittim?
11
2
Görüşünü yaz