Hiç platonik aşk yaşadınız mı? benim yaşadıgım durum normal mi? detayı okur musunuz?

Gizli Üye
Size hayat hikayemi özetle anlatıp yorumunuzu almak istiyorum. Ben bekarken annemden çok şiddet görüyordum birgün öyle bir dayak yedim ki ona inat beni seven biri vardı ona kaçtım evlendik daha reşit değildim, kaçınca ailemde geri almadı kaçan kız geri alınmaz dediler zaten bende gitmemiştim ozaman. Ah ne büyük cahillik etmişim.10 yıldır evliyim eşim tarafından da çok baskıya ugradım. Ezik konuma düştüm hep. Sonra birine platonik olarak aşık oldum ama asla söylemedim sadece içimde yaşıyorum bu aşkı ben. Benim zaten içimde hiç yaşayamadıgım aşkı sevgiyi yaşamak istediğim bir karakter vardı yani kendi kendime hayali bir karakterim vardı onu sıgınak yapmıştım kendime. şimdi kalbimdeki bu karaktere o adamın yüzünü koydum ve o şekilde seviyorum onu. Belki tam tersi bir karaktere sahiptir ama benim hayallerimde çok güzel bir yere sahip. Offf acaba kafayı mı yiyorum ya. Ama 3 senedir devam eden bir durum bu. Dışarıdan bir görüşle neler düşündünüz okurken merak ediyorum.
Hiç platonik aşk yaşadınız mı? benim yaşadıgım durum normal mi? detayı okur musunuz?
5
3
Görüşünü yaz