Eşime güvenemiyorum yardım edin?

Gizli Üye
merhaba ben 27 yaşndaym 2 yıllık univ. Mezunyum 5 yıllık evliym 4 yaşında kızım var ve esime asık olarak evlendm çok sevyrdm çok güvenyordum asla beni üzmez asla bana yanlış bşey yapmaz aldatmaz diyordum aklımn ucundan bile geçmyordu çünkü çok güvenyordum bu izlenmi bırakmştı benden 7 yaş büyük evlendigmiz günden bugüne telefonunu benden hep sakladı gzledi asla yanmda brakmadı banyoya tuvalete girerken yanında götürür girnce de çıkmak bilmyordu evlendkten yaklask 1 yıl sonra önce WhatsApp nda mesajlar yakaladm inkar etti aradan çok geçmeden bu sefer Facebook tan başka bı kadın ile uzun uzun mesaj larini yakaladm kadın sen evli deglmsn diye soruyor eşim farkedermi diyor bunun gibi iğrenç rencde edici konuşmalar sordum kendsne yine inkâr etti. Kaynbabama söyledm telefonunu saklyor tuvalete giryor telefonla çkmak bilmyor dedm herşeyi anlatamadm. Uyarsn istedm kızdı eşime yapma böyle şeyler falan dedi ama eşim yine inkâr etti. bı sure sonra yine yine... Her defasnda farklı farklı uygulamalardan mesaj larini yakaladm her defasnda inkar defalarca konuştum yapma böyle bana yalan söyleme gözümle gördm defalarca hangi birni inkar edecksn bana bı kere olsun açık sözlü ol yaptm konstum de pismanm de baştan baslyalm dedm asla kabul etmedi hep inkar ama hep panik halnde yıklmstım çaresiz kaldm kaynvaldeme anlattm benm yanmda durmasnı beklerken "kadın olsaydn da elinde tutsaydn" dedi okadar ağirima gittki ailesnden de özellikle kaynvaldem ve gormcemden çok eziyet gördüm aşağılaycı konuşmalar hakaretler üstüme yürümeleri iftira atmaları hiç eksik olmadi babam ben küçükken vefat etti 4 kardesmle beraber yoksulluk içinde hayat mücadelesi vererek öksüz büyüdük arkamda bı dağ olmayısndan dolayı da beni çok ezdiler çok kullandılar. Eşimde annesi ve kiz kardeşine uydu her defasnda ben haklı olduğum halde onlarn tarafnda durdu formalteden beni savunduğu olurdu ama işin sonunda bana bağrır çağrır azarladı benim fikrim hiç bir zaman sorulmadı o kadar değersiz hissettrdler ki beni üzermdeki basklarndan dolayı psikolojm bozuldu kendme olan güvenm kalmadı cesaretm kalmadı ağzmı açıp konuşamaz hale geldim bu sıkntılarla beraberde ister istemez eşime güvenszlik oluştu. Eşimle beraber cafe isletiyoruz ben kendime konuşmalarma konuştuğum kişilere cokdikkat ederken eşimcafeye gelen sözde"arkadaş" olan memurkızlarla üniversiteli kizlarla o kadar yakın sohbet muhabbet içindeki sinir olmamak elde değil resmen benim yanmda birbirleryle tatlı tatlı atisiyolar esprler yapiyolar bakisyolar 1uyardim olmadi 2uyardım olmadı beni takan yok ki bıktım yemin ederim o hayalmdeki eşim aşırı duyduğum aşk güven yok oldu güven olmayınca ve defalarca bı sürü şeyini yakalaynca ister istmez insan soğuyor sevgi falan kalmyor. Anneme anltamıyorum zaten annem şüphelenyor benm ağzmı yokluyor ailesnden dolayı yaşadklarmzı da biliyor işler iyice Çıkmaza girer çalışmyorm bı isim yok mesleğim yok ama böylede olmuyor bı akıl verin ne olur cikmazdayim uzun oldu hakkınzı helal edin😞😞😞
Eşime güvenemiyorum yardım edin?
25
11
Görüşünü yaz