Sevdiğim adam başkasıyla ben başkasıyla nişanlıyim.. ?

Gizli Üye
4 aylık çıkma süremiz oldu görüştük gezdik beraber gözümü onda açtım onun beni gercekten sevdiğine inandım. Hersey çok güzel gidiyordu taki benim sosyal medya hesaplarımı kapatmami isteyene kadar benden bekleyip kendisinin yapmaması şüpheliydi ama yine yaptım kapattım butun hesaplarımı sonra ondan istedim yapmadı bana güvenmeyi öğreneceksin diyip gecistirdi inanmadım bir bokları olmasaydı kendisinde kapattırdı öyle öyle tartıştık aramız bozuldu bitti ayrıldık ama beni sürekli arayıp ağlıyordu ben istemedim onu ama çok seviyordum her fırsatta beni aradı ben onu aradım ama bir türlü bir araya gelemedik çok gururlu bir yapısı vardı 1 sene boyunca beni hiç arayıp sormadı en son yılbaşı gecesi bana nesaj atmisış şans ya telefonum kapalıydı eve gittiğimde gördüm mesajı neden yazidigini sordum kafam güzeldi dedi ve kapattı herneyse bunun bir arkadaşı bana yazmıştı bende konuştum ama kötü niyetle değil kendini tanıttı bende kendimi tanıtım o kadar arkadaşı benimle sürekli konuşmak isteyince tersledim bu çocukta gidip sevdiğim adama yazmış eski sevgilinle konuşuyorum diye öyle öyle benimki gidip bunun ağzını burnunu dağıtmış sevdiğim adam bana 1 sene boyunca bunun içinde gurur yaptı gelmedi konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum tatile gittim beni aradı tatilde oda aynı yerdeydi beni arayıp kilo aldığımı söyledi çok güzel olmuşsun kendine gelmişsin tabi bu mesajı yazmadan 1 sene konuşmadık o mesajı görünce tekrar oturup ağladım onu unutmamı istemiyordu ne bana geliyordu nede bırakıyordu onu unutayım bende o arada tatildeyken başkasıyla konuşuyordum öyle öyle ilerledik aileler tanıştı hersey oldu ona inat sırfbana gelmediği için beni yiprattigi için gidip baskasiyka nişanlandım sevdiğim adamla Nisan günüm aynı sizce tesadüf mü oda başkasıyla aynı gun nişanlandı ama bizim hiç ortak arkadaşimiz yok 0 50 km uzak oturuyoruz birbirimize nasıl olduda ay'ı gün yüzük taktik kader mi...
Sevdiğim adam başkasıyla ben başkasıyla nişanlıyim.. ?
10
5
Görüşünü yaz