Hiç sevilmedim değer görmedim?

Gizli Üye
21 yaşındayım. Hiç sevgili yapmadım flört vs olmadı hiç bir erkekle baş başa sinema ya falan gitmedim öyle teklif eden bir kaç kişi oldu ama amaçları sadece yanımda bir kız olsun gezip tozalım kafasındaydı. Ciddi anlamda önemseyen seven sevgisini ispat eden 1 kişi dahi olmadı... aşka inanmıyorum bu yüzden. Aşkı geçtim arkadaşlık olarak bile değer gördüğümü düşünmüyorum. Mesela arkadaşım mezuna kalmıştı dershaneye gidiyodu bende Üniv ye gidiyodum o sıra da buna tatile gelemicem dedim yalandan ailemin yanına falan hani... sonra süpriz yaptım ona doğum günü için pasta aldım hediye vs çok sevindi 5 senelik arkadaşım üstelik sonra aradan zaman geçti burçlardan konu açıldı sen ne zaman doğdun dedi ağustos dedim hiç kaçı demedi düşünün doğum günüm gelince kuru mesaj dahi atmadım aşırı kırıldım bu kız bide lise den en iyi arkadaşım sensin vs der benimle bütün dertlerini paylaşır birde hoşlandığı erkek olsun hemen doğum tarihini öğrenir hediye falan bakar benden fikir ister ondan bile değer görmemişim onu fark ettim...
Napacağım insanlar dan çok soğudum yaşam enerjim yok kimseyi sevmek istemiyorum...
Hiç sevilmedim değer görmedim?
10
3
Görüşünü yaz