SSevdigim adam beni kullandi?

Gizli Üye
arkadaslar merhaba 2 buçuk yıllık ilişkim vardi aileler biliyordu gidip geliyoduk ama benim ailem o kürt oldugu icin mezhep farkliligi icin anlasamazsiniz diyoedu istemiyordu biz kör kütük asigiz tabi aramız gayet iyiydi derken
Kardeşi öldü ben her aninda yaninda oldum sadece cenazede bir konu icin tartistik biraktim dışarı ciktim orda beni sildigini söyledi cok zoruna gitmis amabben yemin ederim sakinlessin diye çıktım o cok farkli algilamis bence sevseydi o niyette düşünmezdi diye düşünüyorum
Benden o gun sogumus sildim gercek yüzünü gordum dedi yine kötü günü diye birakmadim 3 hafta gecti hayat kadini buldu kendine 1 ay beraber yasadilar ben o sirada kötü gunler gecirdim ameliyat oldum umrunda değildim gelmedi bile...
Aradan 4 ay gecti biz tasindik ve uzaklasmaya başladık artik birgun bunumla birlikte oldum cok kotu anima geldi regliydim kizligim bozukmu bilmiyorum emin degilim tam birlesmedik icim icimi kemiriyor simdi
Aradan bir sene geçti ve ayriliklar yasadik bizden olmaz artik diyor şimdi ise ben seni o gün sildim diyor beni takmıyor bende madem sildin niye beni kullandin dedim ağladım seviyorum dedim beni bana bunu neden yaptin her aninda ben vardim dedim o beni sildigini söyledi sen bozulmadin merak etme dedi ve 😢😢ayrildik ben engelledm gururuma yediremedim o da beni engelledi Çok seviyorum hala ama gururuma cok dokundu o dedigi napicam bilmiyorum çok kötü durumdayim asla ne ariyor ne soruyor hala engelledeyim o da bende engelde asla açmamayi düşünüyorum sizce ne yapmaliyim lütfen yargilamayin sizden rica ediyorum bu kötü günlerimde
Güncellemeler:
1 gü
Hayatinda baskasi vardir diye dusunuyorum bendemi yanlis var seni olsemde birakmam diyen bir adam vardi önceden şimdi umursamiyor bence nedeni baska bir iliiski olabilirmi kafayi yicem
SSevdigim adam beni kullandi?
3
1
Görüşünü yaz